Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Univerzális központi zár....

Osynho kérdése:

Univerzális központi zár. Volvo V40-be milyet?

Figyelt kérdés

Üdv!


Van egy '99-es V40-esem, amiben elromlott a kp zár (így vettem). Mindenképpen szeretnék beletetetni egyet. Benne van a gyári, de a bal első motor tuti, hogy halott és valószínűleg a vezérlő egység is. Szeretnék távirányítót hozzá, fényvisszajelzést a nyitásról/zárásról, esetleg az ablakok felhúzását (csak a két első elektromos) és fontos lenne, ha a csomagtartót is kizárná (nem kell kinyitni, csak ne legyen bezárva).


Gondoltam kicseréltetem egy távirányítós, univerzális készletre. A kérdésem az, hogy ezek mennyire megbízhatóak? Mert gyanúsan kevésbe kerülnek és hallottam pár embertől, hogy pár tél után képesek meghalni. Jobban járnék bontott gyári motorokkal?


Van a márkák között különbség? SPY, Delight, Mlogic.



2013. dec. 26. 15:28
 1/5 dirtboy ***** válasza:

nekem ilyen van benne

[link]


jól működik,baromi messziről érzékel ha nincs akadály /50-60m simán van/.

indexen vissza jelez,ablakokat viszont nem hiszem hogy működtetne,én ugyan úgy emelem süllyesztem az ablakot mint régen,az ajtón lévő gombbal.

csomagtérre nekem nem lett bekötve,eleve nem gombnyomásra működik nekem az oldás,papírja alapján tudja működtetni.


autó villamossági szakember szerelte be,jó pár ilyet rakott már be azt mondta még nem volt rájuk panasz.

2013. dec. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Milyen motorok vannak hozzá? Azok is ilyesmi utángyártottak?
2013. dec. 27. 18:10
 3/5 dirtboy ***** válasza:

nem nem motort az külön kell szerezned.

ez csak vezérli őket.

bontóban vagy racing bazáron stb helyeken szerintem találsz olcsón motort.

2013. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na ezaz. :) Motorból is univerzálisat néztem, mert az az olcsó. Viszont azok minőségét nem ismerem. Körbejártam a kérdést, a gyári, bontott (tehát ki tudja milyen állapotú) motorok mennek 5ezerért. Tehát 20e a 4 motor + még egy a hátsó ajtóba. Egy komplett készlet, vezérlővel, 4 távirányítóval, meg a 4 motorral 9,5e utángyártottban. Nem mindegy. :)


Ezt néztem ki:


[link]

2013. dec. 27. 19:38
 5/5 dirtboy ***** válasza:

na igen,ha ez beválik akkor elég olcsón meg is lesz oldva


ezeknek a motoroknak a megbízhatóságát én sem ismerem.

2013. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!