Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 250-es motor A1 el?

250-es motor A1 el?

Figyelt kérdés
A1 em van de csak két év múlva kezdhetem el a nagy A jogsit A2 meg nem érdekel, mire számíthatok ha el kapnak ? túrázni szeretnék de ahhoz kétszeméllyel kicsi a 125 volt valaki hasonló helyzetben ?

2013. dec. 24. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Mire számíthatsz? Engedély nélküli járművezetésért megbüntetnek,rosszabb esetben feljelentenek.Az egy 70 pénzbe fáj.Ha balesetet okozol,akkor bíróság.Ne haragudj meg az őszinte véleményért,de mit nem lehet azon megérteni,hogy A1 az max.125ccm,15 Le.250 ccm az A2,ki kell várni a korlátlan A-hoz a betöltött 24.életévet,addig meg gyakorolni kell a 125-össel.

Ez a szabály,be kell tartani,ha meg reszkírozol,akkor viselni kell a következményeket.(amik igen kemények,szerintem nem éri meg).

Ettől függetlenül a szezonban majd széles utat!

2013. dec. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem köszi.
2013. dec. 24. 08:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már lúd, legyen kövér: miért állnál meg a 250-nél?

Vegyél ezres Hayabusát. Vagy egy Harley Fat Boyt. Ha már jogsi nélkül vezetsz, nem mindegy, mit? Így is, úgy is rendesen megbüntetnek.


</szarkazmus>

2013. dec. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!