Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valakinek csinált már ilyet a...

Valakinek csinált már ilyet a csomagtér világítás?

Figyelt kérdés
Tegnap mikor haza értem sötétben, ahogy felnyitottam a sedan autóm csomagtartóját a bent lévő kis lámpa csak addig világított ameddig csak kis résnyire volt nyitva az ajtó ahogy emeltem fel egyszer csak kialudt és amikor meg csuktam le és megint már csak egy kis rés volt lecsukás előtt akkor megint világíott. Ma egész nap figyeltem és ugyan ez a jelenség volt aztán most estére meg már egyáltalán nem világított résnyire nyitott ajtónál sem. A többi funkció működik a kocsin mindent végig próbáltam. Lehetséges, hogy először csak gyengélkedett az izzó és nem égett ki rögtön vagy valami érintkezési hiba lehet?

2013. dec. 23. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy hol van az ajtó csukás - nyitás érzékelőd. Ez egy kis kapcsoló. Én úgy gondolom, hogy a te kocsidon ez magán a csomagtartó ajtón van, így a vezetéknek is a csomagtartó ajtón belül kell legyen és úgy fut fel a tetőre, vagy ahol van a lámpád. Ezért az állandó nyitogatástól valahol megtört a vezetéked és már nem érintkezik.
2013. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ezt majd végig nézem!
2013. dec. 23. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!