Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Attól, mert valakinek Merci,...

Attól, mert valakinek Merci, Audi, BMW, esetleg Volvo, Porsche autója van, lehet még szegényebb mint akinek nincs?

Figyelt kérdés

Szóval azt szokták mondnai az emberek, ha valakit meglátnak egy nagy fekete drága új BMWben, hogy maffiózó, kőgazdag, politikus, csaló.

De lehetséges az, hogy valakinek alapabb kocsija van, és gazdagabb mint aki egy Porschéval jár?

Szóval van akinek drága autója van, de pár 100 rugót nem tudna lerakni KPban az azstalra?



2013. dec. 23. 12:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az autó nem mond el semmit, nekem is A6-m van, de teljesen átlagos ember vagyok, nem is akarok kitűnni, nekem egyszerűen csak ez az autó tetszik, és egy új fapados Swift áráért vettem...
2013. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A sógorom volt ilyen, hogy 2000 Forintot nem bírt volna lerakni az asztalra, de ott volt az új 5-ös a segge alatt.


A feleségemmel megörökölték közösen a szülők házát, amire nekem sikerült kibuliznom egy elég jó árat. A sógor a részéből meg vett egy E60-as 520-as Bömöst, olyan 2008-at írhattunk.

Full fapad, csak legyen ott a 3 betű az elején. Én vittem el a Wallisbe, mert szégyellte a 25 éves Nissanját, BKV-val meg ő nem fog menni. Elcsevegtünk az értékesítővel, jött a kérdés, mi volt az előző autója? Hátőőizéé, őőőő, Merci. Már én éreztem magam kínosan, amikor ott hazudozott. De azért néhány extrát legalább ajánlhat? NEM, NEM KELL.


Utána jött a válság, sokszor tőlünk kért pénzt arra, hogy tankoljon. Mondtam hogy adja már el a rákba, nem bírja fenntartani, és most még elég jó pénzt kap érte. Nem. Bele is buktak.



De amúgy nekem is egy A6-os Audim van, és egy E39-es BMW-m, pedig nem szalad olyan jól a szekér. Az Audi 2004-es Avant, szeretem nagyon, 3 éve vettem használtan. A BMW meg 2002-es. De én fenn bírom tartani őket, ez a különbség.

2013. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Simán! Jól ment, vettem egy 911-est. Aztán lecsúsztam, de az autó eladása már csak nagyon a végső elkeseredésben történt meg.
2013. dec. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
szántóvető nevű hozzászóló, szerintem elég sok Porsche van az országban. Nekem is Porsche Cayenne autóm van, igaz külföldön dolgozom így jóval magasabb a fizetésem mint az itthoni átlag és fenntudom tartani az autót. Ha itthol dolgoznék nem valószínű hogy ezt a típust vásároltam volna. Egyébbként többen jól írták hogy sokan azért vesznek ilyen típusu autót hogy villogjanak vele, közben alig tudják fennt tartani. Amig itthon dolgoztam egy Mercedes C200-as 2005-ös évjáratú autóm volt és ugyanúgy kiszolgált mint most a Porsche, igaz akkor még nem voltam nős és nem volt gyermek, mostmár abban azért nehezebben férnénk el. Nem vagyok kőgazdag, annyim van hogy megengedhetem magamnak ezt az autót anélkül hogy választanom kellene dolgok között, mellesleg mindig egy Porsche volt az álmom.
2013. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ato utan nem szabad megitelni az embereket.

Lehet bunuko ember egy suzukival ,de egy mercivel is.

Sajnos nagyon rossz az eloitelet az emberekben.

Mercim van meg sem vagyok bunko.

Anyagilag nem panaszkodom de nem vagyok milliomos.

2014. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Simán! Én egy átlagos egzisztencia vagyok, mégis volt 4db Porschém. 924, 944 (ezek akkor, amikor még nem számítottak olyan rossznak) aztán 911 megy Boxster is volt. Most meg egy youngtimer Mercedes 124 Cabriom van, aki ismeri a márkát, tudhatja, hogy ez egy ritkaság.

És sosem voltam kőgazdag, csak megszállott inkább. És inkább az autózásra költöttem, mint cigire, drága ruhákra vagy drága utazásokra. Aztán tudok olyat is, aki milliókat keres, mégis egy 2 éves szakadt VW Poloval jár, mert neki elég helyet változtatni.

2014. máj. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
20 éves VW-val jár az ismi, egy 0 kimaradt, bocsi
2014. máj. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
egy 0? 200 éves?
2016. jan. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Neeem!!! Kétezer éves! Olvass vissza figyelmesebben :P
2016. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!