Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat ducatót 2,3 vagy peugeot...

Atecc kérdése:

Fiat ducatót 2,3 vagy peugeot boxert2.2 vegyek, van-e a köbcentin, lóerőn kívül külömbség a motorban? Melyik tartósabb?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Motor valószínű, hogy hasonló lesz, de a Ducatoknak jó hírük van, a hasonló kategoriás Peugeot-t elég kevesen veszik.
2013. dec. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hasonló problémán gondolkoztam én is. Nekem végül egy 2,3-as ducato lett a vége. Peugeot lett volna, csak volt egy nézeteltérés, és raktáron csak ducato volt. Eddig (kb 5 hónap alatt) megbízható, bár volt pár apróbb probléma. Ablak körül zörgött a műanyag (megcsinálták), és az elhúzó ajtó kicsit szorult. Elsőre befújták kenőanyaggal, mondták, h próbálgassam. Szorult még. Kicserélték az egész görgőt, azóta hibátlan.

Összeségében jó az autó. Előző az az egyel rég.ebbi boxer volt nekem, érzésre jobban ment. Fogyasztása (99%-ban belvásorban közepesen megrakva) a maxi változat így télen 10,2 literes fogyasztással barátinak mondható

2013. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyi a különbség, hogy a 2.2-es motorúakat semmiképp sem szabad megvenni! Az egy semmire nem való rengeteg problémával rendelkező Ford motor. Kizárólag 2.3-ast vegyél.
2013. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi akkor el is döntöttem ducato lesz az új.Most egy 2.2 es régebbi boxerem van már 500 000 km ert tettem bele,de ez még a régi motoros,csak olyan hibák voltak amik a használatból adódtak,de 12 év használat után már rohad a kaszni,a motor olajcserétől olajcseréig 2 dl olajat eszik de ennyit újkorában is megevett.
2013. dec. 22. 08:39
 5/5 anonim válasza:
Nekem is az volt (2002-es, 2,2-es.). Ha nincs a peugeotnál ez a nézeteltérés, most is peugeotom lenne, de egyenlőre, mint fent is írtam, nem bántam meg....
2013. dec. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!