Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen nevet adjak az autómnak?

Milyen nevet adjak az autómnak?

Figyelt kérdés
Gyönyörű, vadiúj, piros Nissan Micra... Leginkább külföldi női nevekre gondoltam.
2009. nov. 24. 20:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A Carmen nagyon jó, a Carmi névben (Carmy) benne vannak Micra betűi. Ez lesz a második neve. :)
2009. nov. 24. 21:21
 12/24 anonim válasza:

Aki nagy kocsit vesz az a féfiaságát pótolja lehet úgyan így van azzal hogy elnevezzi a kocsiját mert nincs csaja stb.

Mert azMTV is van egy két kocsi örült de mg ők se adnak az autónak nevet.

VAgy ez vagy valami kocsi bu*i

2009. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hát a Micra minden csak nem nagy autó, és nő vagyok, nem buz i.
2009. nov. 24. 21:29
 14/24 anonim ***** válasza:

Ez életed első autója???...


Mert én gyerekkoromban neveztem el az első autónkat (7 éves voltam, Zsigulit vettek a szüleim)...

Az utána következő autóinkat már nem neveztem el többé, már nem is számolom, hányadiknál tartunk. :D

2009. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

az én autómnak Suzy a neve, mások Stiftnek hívják. :)


Suzuki Swiftről van szó. :)

2009. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, az én összes kocsimnak volt eddig neve, pedig a legelsőt már 16 éve vettem... És akkor még egyáltalán nem volt "divat" nevet adni az autóknak.
2009. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Hívd Kamionnak ;)
2009. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

a te helyedben..

Szoval allsz a kocsival szemben es mire gondolsz... eloszo is dontsd el a nemet s utana johetnek a tulajdonsagainak a felsorolasa! Ezekutan ulj be es nez ra a muszerfalra mi jut az eszedbe? Valakire vagy valamire csak kell hogy emlekeztessen! Ez egy jo nevadasi technika! nekem bejott (ezust peugeot 2o6 Beki) Sok sikert

2009. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Mi a rendszáma alapján neveztük el Gézunak! Esetleg ha jó a betű kombináció, abból is lehetne klassz nevet alkotni!
2009. nov. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Rajtam kívül mindenki nevet ad az autójának?

Már megint szembesülnöm kell vele, hogy nem vagyok normális!

2009. nov. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!