Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire utalhat fehér füst egy...

Mire utalhat fehér füst egy dízel autónál?

Figyelt kérdés
Reggelente szokott csak előjönni, a napi első indításnál. nehezen indul, 3-4 izzítás után, de akkoris hosszas önindítózás mellett, és ha beindul, elég sok fehéres-szürkés füst jön ki, ami egy kicsitt égett szagú, büdös. egyébként se gyengébb nem lett a motor, se nem fogyaszt többet, mint amit szokott. 2000-es Fiat punto, 1.7TD motorral

2013. dec. 14. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Fehér füst? Azt jelenti, hogy megválasztották a pápát!
2013. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Kopott a motor, túl sok olajat visz be az égetéshez.Még akkor is, ha te ezt nem érzékeled.
2013. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
pedig most tanultam! Égeti az olajat v valami
2013. dec. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az nem kék füst??
2013. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Semmi kék nincs a füstben, általában hófehér, vagy enyhe szürkés árnyalat. Es csak reggel, első inditásnal jelentkezik, a nap többi részében több órás állás utan is első izzitásra elsőre beindul. Olajat nem eszi, legalabbis nem vettem észre. 10 ezrenként cserelem az olajat, meg kb 1500-2000 km van hátra, karácsonykor viszem olajcserere, meg átnézetni. Csak érdeklődni akarok, hogy mire számitsak majd kb
2013. dec. 14. 23:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te a gőzre gondolsz ami a lecsapódott pára végett van, normális most így hidegben.
2013. dec. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha csak hidegen csinálja az autó akkor tényleg pára lesz. Ha melegen is akkor hengerfej.
2013. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Azt lehagytam, hogy a nehezen indulás oka vagy gyertya vagy aksi lesz valószínű.
2013. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha csak para lenne, poccre kellene indulnia :D turbo,vagy porlaszto,vagy adagolo baja van
2018. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!