Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra G-re szeretnék...

Opel astra G-re szeretnék venni sportkipufugót, mekkora hangja lenne?

Figyelt kérdés
Mert hallottam már olyat, hogy egy csávó vett egy honda civic-re sportkipufogót és pénzkidobást volt, mert nem volt nagy hangja. Szóval a kérdés: mekkora hangja lenne a z Opel Astra G-nek?
2013. dec. 3. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

remélem semekkora


nem értem minek a hang, nem fog jobban menni


nekem is opelem van, teljes sportkipuffogó rendszerrel, de halkabb az egész autó az 1.8-as motorral mint a gyári 1.2-es

2013. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sinead ***** válasza:
Nem kell rá sportkipufogó se, csak tiltáson kell vele járni. Nagy a hangja, és olcsón kijöttél belőle. Legalább leirhattad volna hogy egy 1.2-es kávédarálót akarsz felhangosítani, vagy egy nagyobbat...
2013. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért lesz jó,ha traktor hangja lesz az astrádnak?
2013. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek a Civic-en 4-2-1-es leömlő van sportkipufogóval,normálisan közlekedve nem hangos, amikor tiprod neki akkor is csak sportos.


Havernak a Renault19-es volt egy egyenes cső meg egy qrvanagy hátsódob, na az 130decibelt tolt. 1.5 utcányira lakik, amikor beindította én otthon hallottam :)


A nagy hang meg - itt is írták - ökörség, csak falun menő. Egy normális sportos hang - ami nem feltétlenül nagy - sokkal jobb és 99%-ban többe is nézi mindenki. Egyszer menj ki egy driftre, ott hallani fogod alapjáraton egyik 3-4-5-600 lóerős autónak sincs hangja, de amikor tiporják neki...


P.S.: egyik haver a G Astra alá egy használt porral oltóból csinált kipufogódobot, annak is brutál hangja volt.

2013. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!