Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szal egyik haverom nem állt...

Szal egyik haverom nem állt meg a rendőröknek, amin nem volt műszaki, meg jogsija sem volt rá, viszont autóra van?

Figyelt kérdés
szal nem állt meg nekik, nem volt se műszaki se jogsi motorra, 3 piroson ment át, a rendőrök nem kapták el viszont feljelentették, és a rendőrök házhoz mentek ahol elöször tagadat majd végül elismerte h ő volt, mire számíthat, autó jogsit elvehetik, bűnti nagysága??
2013. nov. 29. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen szellemi szinten van, mint Te, remélem jó nagy lesz a "bünti" nagysága!
2013. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a haver te voltál, kár ködösíteni.


Autó jogsi nem ugrik, bünti 200 e körül.

2013. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem én voltam hanem haverom nem ködösítek , és ez kb már 2 hete
2013. nov. 29. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szal, egy faragatlan tuskó vagy öcsi ! Remélem még meg is puhítanak a szép magyar tájszólásodért! Ha az én körzetemben lennél, máris elkezdhetnél futni....
2013. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ezt nem hiszem el, miért olyan hihetetlen h nem én voltam?? :D haverommal történt meg és csak úgy kíirtam h mégis mire számíthat
2013. nov. 30. 09:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazából csak pénzbírság lehet! Arra a kategóriára nem volt jogosítványa ! nem nézik a B-t!


Lassan 1 hónapja az ügy volt valami izgi?

2013. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!