Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hegy vidékre ez az autó?

Hegy vidékre ez az autó?

Figyelt kérdés

Hegyvidéken lakok és kellene egy olcsón fenntartható összkerekes autó!

suzuki swiftek között nézelődök mint pl ez

[link]

Mennyire megbízhatók ezek az összkerekes swiftek?Esetleg tapasztalatok vélemények?



2013. nov. 24. 00:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz mint a sima Swift csak van alatta egy osztómű, egy kardán....

Ha ennyire lényeges szempont az összkerék, akkor én valami Vitarát néznék. Annak már kisebb sár és hó sem akadály.

2013. nov. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Árulták Subaru Justy néven is. Mivel nagyon könnyű, elég jól elboldogul olyan helyeken is, amit elsőre nem nézne ki belőle az ember. (ebben hasonlít az ősrégi Panda 4x4-re, de a Suzuki sokkal-sokkal megbízhatóbb)
2013. nov. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az a cél, hogy a hegyre feljuss télen a hóban latyakban is, akkor jó lesz, de ez terepre már nem való. Az állandó 4x4 miatt némileg magasabb fogyasztással számolni kell, de a megbízhatósággal nem lesz probléma.
2013. nov. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Terepezni nem akarok vele csak mifelénk nem divat takarítani az utakat így ezért szeretnék egy négy kerék meghajtásos személy autót!
2013. nov. 24. 11:05
 5/15 anonim ***** válasza:
4 téli gumival javulnak az esélyeid, ha még beszerzel 4 hóláncot, gyakorlatilag elmehetsz vele bárhova ami letakarítatlan havas közúton előfordulhat.
2013. nov. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
nem kell 4 kerékre hó lánc első kettő aztán gó!
2013. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Téli gumi lesz rajta veszek rá hisz az az alap
2013. nov. 24. 16:40
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden hajtott kerékre kell. Mintha elkerülte volna a figyelmedet, hogy négy darab hajtott kereke van a kérdéses autónak.
2013. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Miért kerülte el a figyelmem sehol nem mondtam hogy csak előre akarok majd venni rá téli gumit.Ne beszélj olyat belém amit nem is mondtam.Amúgy a mostani kocsimon is KETTŐ DB PÁR téli gumi van ,pedig ez csak első kerék meghajtásos(B corsa)A gumin sose fillérreskedtem!.Csak valami összkerekest akarnák hátha könnyebb lesz vele közlekedni a letakarítatlan utakon!
2013. nov. 24. 17:53
 10/15 anonim válasza:
Én is a jó öreg elnyűhetetlen suzuki vitarát ajánlom. Azzal semmilyen terepen nem lehet gond, ha jó gumi van rajta.
2013. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!