Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 3 tdi 90ps hiba, öninditó...

Golf 3 tdi 90ps hiba, öninditóztam és nem indult meg, kigyult az Engine Managment a müszerfalon, egyszer történt, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Tehát,3-4 hónapja vettem,németországban,320000 van benne,270000ig szervizkönyt.

Mentem vele valamelyik nap v 20 kmt,aztán vártam 1 félorát,arrébmentem v 4 kmt,majd letettem,újra meg akartam indítani,hogy arréb parkoljak és nem indult meg,amikor kulcsot adok a klima pislog olyan 888 asokkal,mintha le reseteltam volna.Majd rá egy orára megprobáltam és indult rendesen,reggeli 1-2 fokban is indul.

Találkozott már valaki ezzel a hibával,komoly baja lehet?



2013. nov. 22. 19:08
 1/3 anonim válasza:
Fb-n ebbe a csoportba tedd fel a kérdést és akkor biztos kapsz rá választ mi lehet... [link]
2013. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
$zardízel, mit vártál? Eljött az első hideg, el is dobta magát. Kellett neked külföldi, de még rosszabb: dízeles kocsit venni.
2013. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

elsőnek köszi,

masodik máskor inkább halgass,ha nem tudod miről van szó...

2013. nov. 22. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!