Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Star-on végrehajthatóak...

Simson Star-on végrehajthatóak a következő módosítások? (nem tuning célból! )

Figyelt kérdés

A hátsó teleszkópok ennél is kicserélhetőek MZ teleszkópokra, mint az s51-esnél? Vagy ha nem, akkor hogyan lehetne kicsit megemelni vagy keményebbé tenni. Azért lenne rá szükség, mert nem vagyok épp pehelysúlyú.


Illetve a másik kérdésem: gyújtása kicserélhető Babetta gyújtásra?


Ez a két dolog véghezvihető viszonylag könnyen?



2013. nov. 20. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Teleszkópok:

[link]

A babetta gyújtást biztos rá lehet rakni, de mind1 lenne ha vennél rendes Simson tirisztoros gyújtást és azt csak rá kell rakni nem kell alakítani semmit.

2013. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szóval akkor kivitelezhetőek a dolgok. Köszönöm szépen a segítséget.


A gyújtásról már hallottam, hogy a tirisztoros Simson gyújtást rá lehet tenni. A Babetta gyújtással kapcsolatban nem voltam biztos.

A teleszkópoknál akkor az MZ teleszkópokat, és úgy általánosságban az összes Simson teleszkópot fel lehet rakni rá? Az összes Simson fajtán (Schwalbe, Star, s50, s51) ugyanaz a teleszkóp volt gyárilag?

2013. nov. 21. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:

A teleszkópok ugyan olyanok mindegyiken, de amit belinkeltem annak kisebb a külső átmérője mint az MZ teleszkópnak.

Az MZ teleszkóp a Star-re és a Schwalbe-re nem biztos hogy ráfér a burkolatok miatt.

2013. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Még egyszer nagyon köszönöm a segítséget.
2013. nov. 21. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!