Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1995-ös évjáratú 1.6 opel...

Hosaxx kérdése:

1995-ös évjáratú 1.6 opel astra f caravan gl (x16xel) 47-es hibakódja mi bajt jelez? Eredetileg levegőpumpa relé feszültség túl magas. Tudtommal nincs a kocsiba levegő pumpa ezért sajnos tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

2013. nov. 16. 19:42
 1/3 nagy gyuri ***** válasza:
Utána néztem kipufogogáz viszavezetö szelep,ez a 47-es kód az NCORE-n van javitási kézi könyv a 98 oldalon vannak a hiba kódok jelentése f astrának
2013. nov. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. nov. 18. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom fejből, de ha az előttem szólónak igaza van és az egr szelep/agr szelep/kipuf. gáz visszavezető szelep a rossz akkor ne cseréld ki mert nem éri meg a pénzt. Csak simán dugózd le (én pl szétcsavaroztam az egységet, vágtam egy odaillő puha lemezdarabot, a lemezre lukakat a csavaroknak, összecsavaroztam és visszaszereltem a helyére. Nem nagy cucc, csak a motor hátulján van elég "jó" helyen.) Semmi változást nem fogsz észrevenni se fogyasztásra, teljesítményre meg pláne nem, mert ez a szelep csak károsanyagkibocsáltás csökkentése miatt lett beépítve. És igen levegőpumpa nincs :)
2014. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!