Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dolgozat kérdés! Sorolja fel...

Dolgozat kérdés! Sorolja fel a henger javításának feladatait!? Ez elérhető: -? -? -? -? -? Fonto lenne! KÖSZÖNÖM

Figyelt kérdés

Dolgozat kérdés!! Sorolja fel a henger javításának feladatait !?

ez elérhető:

- ?

- ?

- ?

- ?

- ?

Fontos lenne kérlek segítsetek!!

KÖSZÖNÖM


2013. nov. 12. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok értetlen de ennek a kérdésnek nincs értelme.

( Sorolja fel a henger javításának feladatait!?)


A javításnak, hogy lenne feladata?!

Ha sérült(megrepedt, letört belőle egy darab, stb...) a henger akkor meg kell javítani. A feladata az, hogy megfelelően funkcionáljon azaz jó legyen de ez világos, ilyet egyértelmű dolgot nem szoktunk megkérdezni mert nyilván nem azért javítsuk, hogy rossz legyen.


Vagy arra gondolt a kérdést szerzője, hogy mi a célja a henger felújításnak?! Akár, hogy is de értelmetlen a kérdés.

Egy hengert azért "fúrunk" fel nagyobb átmérőjűre, hogy növeljük a kompressziót, csökkentsük a fogyasztást és stb.

Ezek a feladatai egy felfúrt hengernek de ebben az esetben nem a feladta fogalmat használjuk hanem a célt.


Sorolja fel a henger javításának céljait!? (de még ez sem helyes mert én úgy kérdezném, hogy "Sorolja fel a henger űrtartalom megnövelésének céljait!

Válasz:

-kompresszió megnövelése

-fogyasztás csökkenés

-motor élettartam hosszabbítása

-a gyár által megadott paraméterek elérése vagy megközelítése( Le, Nm, végsebesség, ...)

2013. nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nettó értelmetlen ez a kérdés. Amúgy a való életben így zajlolik:

- Átveszik tőled a blokkot

-Felfúrják

-Hónolják

-Elkérik a pénzt, miközben dícsérik a saját munkájukat

-Elköszönnek

2013. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!