Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem megy a Babetta 207-em?

Miért nem megy a Babetta 207-em?

Figyelt kérdés
Pöcre indul ketyeg szépen ahogy kell,csak amikor húzom a gázt meg áll vagy ha nem húzom kb 30 másodperc múlva ugyancsak le áll!Mi lehet a gond?

2013. nov. 11. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Először a karburátor alapjárati beállítást ellenőrizd le,hogy megfelelően-e van beállítva kap e elég üzemanyagot/levegőt gázhúzáskor vagy a szívatót kell megnézni,hogy induláskor van e rajta,mert pár percig míg a motor be nem melegszik igényli a szívatót!Gyújtásproblémára nem gyanakszom hisz mint írtad pöcc röffre indul akkor a kizárásos alapon a gyertya gyújtás rendszer jó lehet szerintem ott a beállítással lesz a gond!
2013. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2013. nov. 12. 10:51
 3/5 ceroaron98 válasza:

Még él a hiba vagy nem mert én segíthetek.

én is 2 hetet szívtam ez a hiba miatt

2013. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még él már minden szart csináltam vele de nem akarja az igazságot új dugó,gyűrű szimeringek csapágyak tömítések és mégsem a karburátor patyolat tiszta és mégy mindig ugyan azt csinálja.ha tudsz segít előre is köszönöm
2013. nov. 29. 22:32
 5/5 anonim válasza:
Próbálj belerakni új gyertyát.
2013. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!