Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltós motor 125ccm-ig?

Automata váltós motor 125ccm-ig?

Figyelt kérdés

Ha nincs ilyen akkor: Soha nem ültem motoron, de tervezek motoros jogsit (most B.kat van). Nem a száguldás a cél csak városban napi 20km. Robogót nem akarok. Valamilyen sportmotorra gondoltam vagy olyanra ami kinéz valahogy.

Automata és manuális is érdekel.

Ötlet típusokra ? max 500e.-1M szánnék rá. Ennyiből kijön valami?


2013. nov. 11. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Minek akarnál automatát motorra.. az a lényege :D


Amúgy persze, van mindenféle ennyi rengeteg pénzért. Ennyiért igazából 1000 ccmes gyorsasági is kapnál, szóval bőven van választék. hasznaltauto.hu-ra írd be a paramétereket amiket szretnél, keress valami szépet.

2013. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
motorozásban váltás az egyik élvezetesség :) az csak hogy huzod neki hamar megunnád. aprilia rs 125 vagy más 125 ccm-esek nézz amik jó vársoba hasznaltauto.hu
2013. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez a aprilia rs 125 nem is drága, de ezek felnőtt motorok? Én 176cm vagyok.
2013. nov. 11. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
125 cm-t nem neveznék felnőtt motornak, de ekkora köbcentiben nincs felnőtt motor. Ez egy sz@r, mgas hangon, sokat pörgő fűrészgép, de legalább szép a doboza és 2 kereke van.
2013. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

125cc-ben nagyon frankó robogók vannak. Városba, ebben a köbcentiben nem érdemes hagyományos motort venni. Én is azzal kezdtem, de egy év után váltottam robogóra. Nem bántam meg. Sok piros lámpa, kocsik közötti lassú üzem miatt elég hamar unalmas lesz a kuplunggal játszani. A pakolhatóság meg szintén verhetetlen náluk. Mivel munkába fogsz járni, gondolom nem akarsz mindig hátizsákot hordani.


Egyébként, ha megcsináltad a jogsit, úgyis megtanítanak váltani. Akkor nézzed meg a Honda CBF125-t. Szerintem az az egyik legjobb munkába járós 125-ös motor.

2013. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Én 176cm vagyok."


És?én 173 vagyok és mégis mentem már 600-assal is meg ültél már endurón?na az magas :D

2013. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!