Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvenni régebbi Honda...

Megéri megvenni régebbi Honda Dio-t?

Figyelt kérdés
Most nézem a hirdetéseket, találtam egyet szinte zsír új sport dobbal, beszéltem a sráccal és nem rozsdás sehol állítólag, és 60 felett megy. A haverom bátyjának volt egy ilyen Honda Dio-ja, és azt mondta, csak a baj volt vele, mindig tönkrement valami rajta. Szerintetek megéri megvenni 50 ezerért? Vagy nem az a megbízható típus, ezek már dögledeznek?
2013. nov. 10. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
meg kell hallgatni a motorját, menni kell vele pár kört, és ha jó meg kell venni, de vigyél hozzáértőt ha nem értesz hozzá (az nem számít hozzáértőnek aki rá tud ülni és tudja húzni a gázt, meg rugdosni a kereket)
2013. nov. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha karban van tartva, nagyon jó motor a Dio! Engem kivitt a világból, pedig nagyon nem kímélőüzemmódban volt használva. De arra figyeltem mindig, hogy karban legyen tartva, és az normális alkatrésszel történjen. Aztán vettem egy donor Dio-t 20 rugóért. A kasztnija, és mindene sértetlen volt! Csak kicsit a torka vérzett.. Ezt haverokkal lecsupaszítottuk, csak annyi elemet hagytunk rajta, amivel még lehet motorozni. Ezt is szanaszéjjel hajtottuk, de ment! Elpusztíthatatlan volt. Akárhogy próbáltuk legyilkolni, nem ment. Aztán meguntuk, és szétborítuttuk a motort, pár cuccot eladtunk, többi ment a vasba. Hálás motorok ezek, csak sajnos elég kicsik. Egyrészt nem is tetszik a kis méret, másrészt a 180 centimmel elég kényelmetlen.
2013. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!