Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonba fesszabályzó?

Imi84 kérdése:

Simsonba fesszabályzó?

Figyelt kérdés
Ha a Simson töltés tekercse helyett berakok egy világító tekercset,majd a két világító tekercset párhuzamosítom,milyen fesszabályzót rakjak be,hogy elbírja a két tekercset?
2013. nov. 9. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A két tekercs nem lesz szinkronban, hiszen legalább 120 fokkal el vannak tolva egymáshoz képest, így vélhetően lerontják egymást! Olyan mintha otthon összekötnél a 3 fázisból kettőt, annak is csak egy nagy zárlat a vége!


Szerintem.


Egyébként itt van részletesen, hogy mit és hogyan kell átalakítani a 70W-os töltéshez (google 10 mp):

[link]

2013. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

feszültségszabályzót én elektromosat tennék bele!És nem piszkálnám a gyári cuccait!

Esetleg ha 12v akkor ott tudsz egy csomó mindent ledesre cserélni ami sokat számít-olcsón égők aleddiszkont.hu oldalon mi jó a simsonokba is és erős is és olcsóbbat nem találtam .

2013. nov. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"feszültségszabályzót én elektromosat tennék bele!"


Mesélj milyen van még?

Segítek: elektronikus. Bizonyára ezt a szót kerested!

:D

2013. nov. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kösz hogy felhívtad a figyelmemet a hibámra! :)
2013. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a két tekercset ugyanúgy kivezettem,mint ahogy a videón látható,majd egyenirányítottam. Csak az "ELBA" töltő,stb-t nem szeretném átalakítani,hanem kidobni!
2013. nov. 10. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!