Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategoriás jogsival lehet...

B kategoriás jogsival lehet motort vezetni? És aki biciklizni sem tud az is vezethet?

Figyelt kérdés
Akinek meg van a b jogsija az vezethet kis motort de a motoros oktatás nincs a b kategoriánál tehát akinek nincs egyensúly érzéke az is vezethet legállisan kis motort?

2013. nov. 8. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy mondod.

A KRESZ oktatásban amúgy benne van, csak gyakorlati oktatás nincs smkp-ra.

2013. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze vezethet. De azt gondolom te sem tartod életszerűnek, hogy aki a garázstól a kapuig nem tud elmenni motorral, mert eldől, mint egy féldisznó, akkor az majd szlalomozni fog a Hungárián csúcsidőben ? :D
2013. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vezethetni vezethet mert megvan róla a papír csak gondolom nincs az a barom aki ráül egy motorra anélkül hogy biciklizett volna valaha is életében.

Én sem tudok biciklizni, jó van egyensúlyom tehát tudok vele menni csak legtöbbször a megállással, és az indulással vannak problémáim. Nekem is van B-s jogsim tudok is autót vezetni, azzal nincs semmi gond, de motorra akkor sem ülnék fel mert tudom hogy ha bicajjal nem megy elég jól akkor motorral kb sehogy sem fog, maximum az első 10 méterig aztán vagy felborulok vagy nekimegyek valaminek. Quad motort például tudok vezetni mert négy kerekű. Bár azt egy ismerősöm telkén szoktam ahol legális mert intézve van az engedély, nem került kevés pénzbe mivel a telek nem teljesen az övé csak egy kis csík ami úgy 200 méter hosszúságú, de eddig nem kötöttek belénk mivel volt minden ami kellett.

2013. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!