Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kawasaki kx 85 vagy Honda cr...

Kawasaki kx 85 vagy Honda cr 85? Kinek milyen motorja volt már és, hogy volt vele megelégedve?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
A Kx nem rossz,régebben volt nekem de 80-as
2013. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*Kx 80
2013. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
a Honda is nagyon jó sőt mondhatnám nekem közelebb áll a szívemhez mint a Kawasaki bár én annyira nem hiszek ezekben a "gyerek" cross motorokban mert ha már nagyobb vagy akkor inkább egy 125 endurót vegyél ami nem üzemórás.Ha még csak most kezdesz motorozni akkor én ajánlanék ilyet,hogy Honda cbr100 vagy Yamaha tt-r 125 ezek 4 ütem motorok és közel azonos tudásúak egy kx85tel, a különbség annyi,hogy a kawasaki 2ütemű pörgősebb motor míg az előbb említett két motor 4ütemű,a különbséget a 2-4 ütemű között azért nem írom le mert tele van az internet az ilyen 2-4 ütemmel foglalkozó honlapok stb.
2013. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudomm..15 éves vagy ezelott agy pitbikem volt..

és most valami 85-ost szeretnék venni aztán majd meglássuk :D

Na de ha ezek a motorok nem annyira jók akkor milyeneket ajanlanatok? dekb 300000FT-ig :D

2013. nov. 6. 13:59
 5/9 anonim válasza:
Ha nem most kezded és már 15 éves vagy akkor én neked 125ös motort ajánlanám.Abból pedig mindegy igazából,hogy kawasaki vagy Honda vagy valami egyéb mert szinte ugyanazt tudja.Ha ragaszkodsz a 85cc motorhoz akkor pedig vadássz egyet a neten,azt nem minden esetben kell elhinni,hogy "teljesen felújított" mert ha megnézed mindegyik motorhoz odaírják.Sok szerencsét és remélem tudtam segíteni.Ja és túl öreg motort nem a legjobb döntés venni üzemórás crossmotorból.
2013. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pitbike után egyből 125-ös gépezet?Szerintem még megtartani sem tudná 15 évesen.85-ös bőven elég lesz neki.


Kérdező én neked szívem szerint Kawasaki-t ajánlanék.De a Te döntésed :)

2013. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Miért a pitbike 125cc és 15 évesen szerintem nem nagy a 125 főleg,hogy a crossban a 125 pont az ekkora korosztálynak tervezték.Jó az igaz,hogy a pitbike és e között van különbség de ha nem most kezdi nem lesz nehéz belerázódni.
2013. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért a Pitbike kisebb mint egy Coross,lehet lesem érne a lába.A 125 cm³ P.bike általában 10-12Le míg egy Yz125 vagy egy Rm 40-45Le. Gondolkozz már...
2013. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

167cm vagyok :D Ja és mentem már egy kawasaki kx 80-asal és egy suzuki rm125el :D

De mind a kettoval csak keveset :D

2013. nov. 7. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!