Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 éves vagyok, most tettem...

17 éves vagyok, most tettem le a jogsim, és milyen szoci autót tudnátok javasolni kezdésnek?

Figyelt kérdés
Én Dacia 1310-es és a Trabant 601-es között gondolkodom most...
2013. nov. 4. 21:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

én a WARTBURG-ra szavazok

[link]

2013. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Akkor a kedves papa vagy jattolt a merkúros fiúknak, vagy óriási szerencséje volt.

Vagy a 3. lehetőség hogy korai 1300-as Dákója volt.

2013. nov. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Egyébként nem fikáznii akartam a Daciát, mert nekem nagyon is bejön. Szerettem azt az autót, mert piszok kényelmes volt. DE egy fiatalnak, ilyen benzin árak mellett, ilyen alkatrész ellátottsággal, ilyen megbízhatatlan autót nem javasolnék.

Vegyen egy Ladát. A szoci feeling megvan és elég sok Lpg-s van belőle.

2013. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

ladát.

vagy trabit

dácsiát semmiféle képp nem ajánlom. román foskazal.

2013. nov. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

vegyél peogeot 305 öt Vagy zasztavát.

Felénk van egy jó kis zasztava széles krómfelnivel. Még jól is néz ki.

2013. nov. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Újíts be egy ilyen szettet:

[link]


Esetleg egy ilyen Dacia Coupe-t:

[link]

2013. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

12:


Nem csinált Ő semmit :) Inkább megfelelően vigyázott rá. Amúgy meg nem Dacia-t akart csak "ezt dobta a gép".

(Előtte "nagypókja" volt, csak használt. Ekkor újat akart. Hát nem kapott :) )

2013. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon sokáig volt Daciánk, most nem tudom, hogy szerencsénk volt, vagy nagyon vigyáztunk rá, de soha nem hagyott az út szélén mindig hazavitt, akár félig felfőtt motorral is. Igen, produkált ilyen hibákat, mint például folyt a hútőviz, benzinpompa, gyertyákat szabályosan ette, de alapból nagyon jó konstrukció a többi szoci autókhoz képest, kivéve a Ladát, az mégjobb. A Dacia szerintem a legkényelmesebb, és szerintem a legszebb is. Nehogy már egy dadogó Trabantot hasonlitsunk a Daciához, a Daciába mikor beültem, kemény, massziv autónak tűnt, és valóban elég kemény volt a karosszériája. Na üljetek be egy Trabantba, az az érzésed, hogy megszakad alattad.

Szerintem a Dacia 1310 és a Ladák sokkal feljebb vannak a többi szoci autótól, ezekből válogass, a Lada előnye, hogy mindenki ért hozzá és van alkatrész hozzá, a Daciához már nem annyira.

2013. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
én is erre szavazok Marius Lucian Andrei
2013. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!