Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsi nélkül mennyire bátorkod...

Jogsi nélkül mennyire bátorkodhatunk?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha már nagyon várom azt a vizsgát, és már tudok is vezetni, és nagyon de nagyon vezetném már a kocsinkat, ha nincs nagy forgalom, és beülnék, hogy vezessem, akkor nagyon merész vagyok?

Leginkább az érdekelne, kinek milyen tapasztalata van, hogy vitt-e már el kocsit egy körre bátorságból? Mindegy mit írtok, de hátha lesz valami hasznos^^

Amúgy Hajdúböszörményben élek, kis város, nem túl nagy a forgalom...



2013. nov. 3. 23:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, mindenkit felpontoztam, így összeségében jól elvettétek a kedvem a vezetéstől, úgyhogy oké:)

Az 5-ös válaszolónak viszont mondanám, hogy... ez komoly??? ilyen durván nézik? Akkor valszeg az is kiderült, hogy régóta vezet, jól tudom? Mert egy kis kilengésért biztos nem bírságolják meg ennyire, arról a 2 évről nem is beszélve. Na persze én azt sem tudom, hogy az ilyen büntetések mik alapján vannak kiszabva stb. De azért jó ámuldozni az ilyen eseteken... Minket eddig még csak tilosban parkolásért büntettek meg, ironikus módon azon a napon, amikor a kresz vizsgámat csináltam:)

2013. nov. 4. 18:28
 12/12 anonim ***** válasza:
93%
Egy kis, Isten háta mögötti falucskának csak akad a határában legalább egy kis talpalatnyi, Isten háta mögötti mezőcske, szántócska :) Faterral ledumálod, hogy menjetek ki gyakorolgatni. Jobbkezesek, macisajtok, indulás-parkolás-gyorsítás-lassítás gyakorlására kiválóan alkalmas. Ha van egy szabad órája, szerintem biztosan nem mondja így vizsga előtt azt, hogy ne.
2013. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!