Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni terepre egy...

Szeretnék venni terepre egy motort lehetőleg olyat ami nem üzemórás és 4 ütemű, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Néztem a yamaha tt-r 125öt de ez nem lenne kicsi nekem aki 15éves 186cm magas és 72 kiló.Ha nem ezt akkor milyet ajánlotok ami lehetőleg 300-350 ezerig van.

2013. nov. 3. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Suzuki DR, Honda XL, Yamaha XT


Ezekből van 125 - 650ccm-ig.

2013. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Viccen kívül, nekem van egy yamaha ttr 135-öm :)

16 évesen kaptam, nagyon jó motor!

Most 19 vagyok és már nem használom, mert nagyon sokat tanulok, nincs rá időm...

A motor 2005-ös és éppen most gondoltam arra, hogy szeretném eladni!

A motor szinte hibátlan!

Motorikusan, üzemileg abszolút! A külsején látszik a használat...

Hátsó sárvédő egyszer eltört, de meg lett olvasztattva, illetve az ülésen van egy 4 cm-es szakadás!

Apukám nagyon ért a motorokhoz! Nagyon keveset használtuk, minden évben olajcsere+szűrők, lánckerék csere, lánccsere...

Az tetszik benne a legjobban, hogy baromi keveset fogyaszt! Régebben volt rá példa, hogy reggel 10-kor elmentem motorozni és 4-re értem haza! A motor végig ment, semmi baja nem volt soha, nagyon megbízható!

Igazából nézegettem neten az eladó motorokat és szerintem sokat kérnek érte.. 320, 360 ilyeneket láttam.

Nos én ennél jóval kevesebbet kérnék érte, hamarosan felrakom netre, és árulni fogom!

Ha érdekel, akkor bátran merem ajánlani! Érden lakunk, itt meg lehet tekinteni :)

Írhatsz privátot is, ha gondolod, tudok mesélni róla!

Szerintem ennél jobb motor kezdésnek nincs...

Éppen elég erős ahhoz, hogy megtanulj vele mindent!

Vehetnél ennyiért egy régebbi kétütemű 250-eset is, de úy gondolom, igen balesetveszélyes ilyen motorokra ráülni tapasztalan hiányában!

Szóval, szeretem nagyon a yamahat :)

2013. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van már tapasztalatom előtte is motoroztam már meg a jogsi is megvan.Köszi az ajánlatot de nyáron szeretném megvenni majd a kiszemelt motort és annyi kérdés,hogy miért cseréled le kicsi?
2013. nov. 4. 14:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja közben elolvastam megint és láttam az eladás okát.Ha meghirdeted elküldöd a weboldalt ahol hirdet légyszíves.
2013. nov. 4. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, elküldöm majd, bár valószínű, h hamar el fog menni...

Kicsinek nem kicsi, bár tény, hogy vannak ennél nagyobb erősebb gépek, de azok csak pályára kellenek! Túrázni tuti, h nem mennék egy crossal...

Ha majd nagyobb leszek és több időm lesz, akkor veszek egy újat :)

De annak, hogy a garázsban porosodjon, nincs értelme...

2013. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!