Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabantból melyik a legjobb...

Trabantból melyik a legjobb típus?

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Trabant... németül a műholdakat nevezik így. A fent keringő több tízezer műhold közül nem tudom melyik a legjobb. Ha már legeket keresünk, a legelső telekommunikációs műhold a Telstar volt. De ma a legjobb... ha éppen működik, akkor talán a Hubble űrtávcső.
2013. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A 601-es.
2013. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Tramp vagy a Kübel. Autóként ugyanolyan, mint a többi, de ezekben garantáltan jól érzed magadat. :-)
2013. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
# 1-es! Jó játszani a hü...-t? Nézd már meg légy szíves mi a téma címe!
2013. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4-es:

Szándékosan trollkodok ezzel a majommal.

Ipari mennyiségben tolja ide napok óta a hülye kérdéseit, és még azt sem tudja leírni rendesen hogy vehicle.

Nem hiszem hogy ennyire ostoba lenne, egyszerűen trollkodni jött. Emiatt amelyik kérdését valamilyen módon szét lehet trollkodni egy válasszal, meg fogom tenni.

2013. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg. Most nézem, ő az aki azt a rengeteg teherautós kérdést is feltette, hogy melyik a jobb...
2013. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hé RetróVelícse, ne írogass nekem privátokat, mert nem érdekel, töröltem anélkül hogy elolvastam volna.
2013. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem értesz a szóból, látom, mert még mindig írogatsz.

De van egy jó hírem, ezután annyi privátot írsz, amennyit akarsz: tiltólistára tettelek, olvasatlanul törlődnek a privátjaid, meg sem kapom.

2013. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rád kíváncsi, nem kötelező foglalkoznod velem és a kérdéseimmel.
2013. nov. 2. 00:05
 10/10 anonim ***** válasza:

1.1 mert vW motor.

De a legszebb a P70-es Coupe.

2013. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!