Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóhirdetésbe hogyan fogalmaz...

Autóhirdetésbe hogyan fogalmaznátok finoman bele, hogy cigányok ne keressenek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 14:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

"Tejeskávé bőrárnyalattal bíró személyek kérem húzzanak a faszba, ellenkező esetben kénytelen leszek felbontani az új sörétdobozt."


Vagy kicsit visszafogottabban:

"Csak komoly vevők jelentkezését várom!"

"Kérem, azzal a tudattal hívjon, hogy a komolytalan telefonálókat néhány ólomgolyóval jutalmazom nagy sebességen. UI.: Nem vagyok rasszista, de nálam is vannak határok."


Legyél má' egy kicsit kreatív! :D

2013. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Hát, ha ezt finoman bele tudod fogalmazni, vagy bárki képes rá, akkor le a kalappal!

Állítólag jól tudom kezelni a kényes szitukat, de ezt nem tudnám megfogalmazni!


Talán írd bele, hogy fix ár, nincs alku! De ez nem 100%-os védelem!

2013. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet szabályozni hogy milyen érdeklődők keressenek téged, de ha cigány akarja megvenni tőled, és akkor elmondod a kocsi összes hibáját amiről csak tudsz, és megmondod hogy az ár fix. és akkor elviszi úgy hogy nem vágtad át és kifizette a kért összeget, vagy elmegy mert sokallja az árat, és az elmondott hibák miatt nem akarja megvenni.
2013. okt. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én nem attól félek, hanem, hogy nem íratja át a nevére..

Nem hiányzik nekem a felesleges hercehurca..

2013. okt. 31. 15:43
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Írd bele, hogy fehér bőr belsőt igényel.
2013. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

semmi gondod nem lesz, ha nem iratja a nevére. írtok adásvételit, az összes adatot kitöltve, üres részeket kihúzva, mint ahogy egy fehér emberrel vagy egy sárgával is csinálnád. Odaadja neked kp-ben a teljes összeget, amikor elment tőled, te elmész az okmányirodába, leadod a papírt, és nálad pont kerül a mondat végére. A hercehurca meg nem más, mint kapsz pár levelet, hogy kolompár alehándró nem íratta a nevére az autót, stb.

nem kell tőle félni.

2013. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ja meg ahogy te azt elképzeled..

Küldik küldik a gyorshajtási, parkolási meg ilyen-olyan csekkeket a nevedre. Tele van vele az internet, ne légy naiv.

2013. okt. 31. 16:06
 8/16 anonim ***** válasza:

Így jártak tesóm párjának szülei. Ráadásul kiderült, hogy a személyijük is hamis volt. Az volt a szerencse, hogy lejelentették az adás-vételt, de ennek ellenére menniük kellett valahova.


Az autó egy majdnem roncs Trabant volt, és valami pár tízezer forintért adták el, úgyhogy amit utána járkálniuk kellett a gyökerek miatt, majdnem el is vitte az összeget. Mivel szabadnapot kellett kivenniük, odamenni stb...

2013. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Én is jártam így, egyik korábbi Kadettemmel. Elpasszoltam, utána leadtam az önkormányzatnál az adásvételi másolatát. Bár nem cigány vette meg, de nem íratta át az illető a nevére, és így hozzám küldtek gyorshajtós csekkeket meg tilosparkolást, meg matrica nélküli pályázást. Én simán írtam egy levelet az önkormányzat részére, hogy a szóban forgó autót eladtam, adásvételivel rendelkezem, így az említett gépjárműhöz a továbbiakban semmi közöm, így legyenek szívesek a jövőben a személyemet mellőzve bonyolítani az ügy további részleteit. Csatoltam mellé az adásvételi másolatát, és az egészet bevittem személyesen az okmányirodába. Ennek immáron 7 éve, és azóta egy darab csekk vagy levél nem érkezett hozzám azzal az autóval kapcsolatban.
2013. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
"Romák és fémhulladék kereskedők kérem kíméljenek, nekik az autó nem eladó!"
2013. okt. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!