Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek gáz egy régi...

Szerintetek gáz egy régi Suzuki Swift egy zenei videó klippben?

Figyelt kérdés

Ekészült zenémhez szeretnénk videóklippet forgatni és volna benne pár autós utazós jelenet.

De nincs pénzem A6-ost bérelni.

Talán mentségére szolgálhat a suzinak hogy teljesen tip top gyári hibátlan állapotú gyári alufelnikkel?

Vagy mindenképp gáz?


2013. okt. 29. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte nem gáz, sőt, kíváncsi lennék rá. :D
2013. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jöhet a link miután kész a videó am nem gáz
2013. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha olyan oldschool videó, és nem rongyrázós költekezős, meg fuksszal dicsekedős szöveg van benne akkor egyáltalán nem gáz.
2013. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz miért lenne az,van akinek suzukija sincs!Ha meg csak az autó körül forog minden egy klipben az ép olyan gáz egy audival is mert csak hencegés a pénzről.Így gondolom te utazásról szóló zenét akarsz abba meg teljesen mindegy milyen autó van ,mert úgysem az autóról szól a zene!
2013. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Figyelj, én pont azoktól a klippektől vagyok inkább ki idegileg, amiben luxusautók, pénz, meg minden szar vnn. Pl. az amerikai rap klippekben mutogatják az ékszereiket... sztem az a rohadtul gáz. Az ilyenek miatt nem nézek egyébként baromi régóta zenei videoklippeket, mert hányok tőlük szó szerint, ennyi.


Figyi a Suzuki a kispénzűek autója. Ha benne szerepeltetsz egy régi autót, de baromi jó állapotban ahogy írod, abból az lesz, hogy lesz egy normális értékrendű kultúrált, nézhető klipped, konkrétan ennyi. Nem lesz valami tucat fos legalább. Undorítóak az amerikai hiphop klippek, azoktól a digóktól mindttől elvenném a luxust, a pénzt, tescoba bevágnám őket árufeltöltőnek, meg albérletnek egy panel lakás, ezt 1 évig, aztán utána megnézném, hogy mennyire rázzák a rongyot. Fingja nincs a sok rohadtnak h ezzel mit okoz. kur va jó ezt látni a szegényembernek h azok ott ba szakodnak..

2013. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gáz. Sőt, ha a kamerát olyan szögben tartjátok még a kocsi márkája sem fog kiderülni. ;) Akkor pedig mindegy is, hogy egy BMW, Moszkvics, vagy egy Suzuki a forgatás alanya.


U.I.: Bár nem ismerem a szöveget, de ha az autó mégsem válna be, talán egy-két vonaton készített utazós jelenetet is betehetsz helyette/mellett. :)

2013. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!