Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az útburkolati jeleket is...

Az útburkolati jeleket is felfestik egy terv alapján. Ezt a tervet és hol tudom megnézni, ami alapján festik? Mi ennek a hivatalos neve?

Figyelt kérdés
Ma vizsgáztam forgalomból és megbuktattak amiatt, hogy záróvonalra mentem. De ott csak szaggatott vonal volt, erre a vizsgabiztos azt mondta, hogy az utolsó vonal az záróvonal. Ennek szeretnék utána járni, hogy az tényleg az e?
2009. nov. 12. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, elore tervezettek, éspedig utmernokok készitik, és szm nem nagyon tudsz hozajutni ilyesmihez, mint ahogy autopalyatervrajzokhoz sem, mert ezeket vedik, mert melo volt vele, blaa blaaa, szerzoi jog, s minden. De szerintem ha megkerdezel egy utaszt, akkor elképzelheto, h utana tudsz jarni. A masik az, ha ki is szolgaltatnak ilyet, fizetned kell erte.
2009. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!