Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik téli gumikat választaná...

Melyik téli gumikat választanátok?

Figyelt kérdés

Két kocsit kellene felgumiznom.


8,5Jx19 felnikre kellene egyszer vennem. 245/45R19 méretben jó rá.

- Néztem Pirelli SottoZero 2 XL RunFlat gumikat. Ezekre aztmondják "két évszakos" gumik. Tehát már ősszel fellehet tenni és tavaszig lehet használni. Ebből a szett 373 ezerbe kerülne.

- Néztem még rá Continental TS 810S XL gumikat is. Ebből 320 ezer lenne a szett.

- A harmadik lehetőség pedig Dunlop SP Winter Sport 4D XL. Ebből 336 ezer lenne a szett.



8Jx17 is méretben is kell vennem gumikat. Erre 225/55R17 kell.

- Néztem ehhez is Pirelli SottoZero 2 XL gumikat. Ezek is ilyen két évszakosak. 226 ezer lenne a szett.

- Michelin Alpin A4 gumikat néztem. Szintén 226 ezer lenne a szett.

- Valamint még egy Kleber Krisalp HP2 XL szette is néztem. Ebből 200 ft-ból jönnék. Nagyon dicsérik ezeket a gumikat!



Ti melyik szetteket vennétek meg?

Mind nagyon jó minőségű gumi. Nem igazán tudok dönteni. Megpróbáljam ezeket a Pirelli két évszakos gumikat? Mondjuk az Alpin A4 felé húz a szívem mert olyanom már egyszer volt és nagyon elégedett voltam vele.



2013. okt. 23. 11:26
 1/2 Sinead ***** válasza:
Járt utat járatlanért el ne hagyj. Ha bevált az Alpin, akkor már meg is válaszoltad magadnak a kérdést. Én amúgy is mindkét felnire Michelint vennék.
2013. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Madartejlight ***** válasza:

A felsoroltak között hatalmas különbségek nincsenek.

Ha megkedvelted az Alpint akkor válaszd azt szerintem mert ha másikat veszel akkor mérten lehet nem lesz rosszabb de szubjektív alapon lehet nem fogod kedvelni.

Másik járműre pedig: Pirellinek ez az abroncsa valóban egy őszi-téli változat. A mintázat alapján remek vízelvezető képességgel rendelkezik és kicsit jobb/melegebb időben is jól fogja az utat.

A Dunlop inkább az extrémebb havas autózás támogatná durva felületével szóval az is fontos mire használnád az autókat.

2013. okt. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!