Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok az audi 100ról?

Mit gondoltok az audi 100ról?

Figyelt kérdés

erről a típusról lenne szó ami már átcsúszik az a6ba : [link]



régen ismerősömnek volt de akkor még kicsi voltam kb 11 éves de már akkor megtetszett nagyon ez az autó és megfogadtam ha leteszem a jogosítványt ez lesz az első autom hát eljött az a nap hogy megszereztem a jogosítványt és ilyet szeretnék venni csak annyi a bökkenő hogy nem tudom vajon sok gond van vele ha egy jó és karbantartottat veszek meg és hogy az alkatrészek ilyen alap dolgok: szűrök, fékek stb nagyon horibilis összegért lehet venni és a másik mennyit fogyaszt ? (csakis Dízel jöhet szóba) válaszokat előre is köszönöm !


2013. okt. 20. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Megbízható nagy tepsi. kockakocka így jól be lehet lőni hol vagy az úton. Amúgy nem egy versenyautó inkább olyan buliautó.. Többet ér mint egy lízinges. :)
2013. okt. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
dízel mindíg kevesebbet fogyaszt. ismerősömé 1800 as 4-5 litert
2013. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!