Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H 4 éves autóba...

Opel Astra H 4 éves autóba milyen tolatóradart ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Erre vágyik az öcsém, és szeretném meglepni vele, de egyszerűen fogalmam sincs, milyet és hol érdemes nézni. A neten sokféle van és jó nagy árkülönbséggel. Nekünk nem olyan kellene aminek monitorja is van hanem olyan, ami "csak" csipog tolatáskor. Valaki tudna segíteni? Köszönöm.
2013. okt. 18. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:

a metro-ban lehet kapni kamerásat 24000Ft körül


De én nem ürülnék ha a saját autómba nem én választhatnék radart, így akár milyen jó ötletnek tűnik, sajnos nem biztos hogy 100%-os lesz az öröm.

2013. okt. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb tolatóradar pont a kritikus távolságnál jelez már folyamatosan (20-25 centinél közelebb),pedig ez lenne a legfontosabb. Ha az én öcsémről lenne szó, rendszámkeretbe épített tolatókamerával lepném meg, nem radarral.
2013. okt. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem szintén H Astrán gyári tolatóradarom van. Nagyon szeretem, nagyon hasznos kis eszköz. De gyárit utólag beépíteni, még ha vállalja is valamelyik márkaszerviz, horribilis összegbe kerülne.


Utólagosnál majdnem mindegy milyet veszel, mindegyik nagyjából ugyan azt tudja.

Van olyan típus ami nem csak csipog, de vizuálisan ledek segítségével is visszajelzi a távolságot. Ez vagy a műszerfal tetejére, vagy a visszapillantó fölé szokták rakni.


Az első válaszolóval is egyet értek. Neki kell hogy tetsszen, szóval jobb lenne ha ő választaná ki, hogy milyet szeretne.

Vagy ha pont ilyenre vágyik, próbáld meg valahogy kipuhatolózni, hogy melyik típust nézte ki magának.

2013. okt. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4 érzékelős legyen. Ez fontos.

Totalcar-on van pár cikk, érdemes olvasgatni.

2013. okt. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznos volt mindegyik. :) Úgy döntöttem, akkor utalványt veszek neki hozzá... Ez a METRO-ba lehet jó lenne? Hol van nagyobb választék mit gondoltok? Köszönöm még egyszer.
2013. okt. 19. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!