Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valakinek van Audi A6-osa,2,6-...

Valakinek van Audi A6-osa,2,6-os V6, ABC motorkódos? (1995-ös gyártmány) Mennyi idő, míg megindul a vízhőfok mutató?

Figyelt kérdés

Nekünk 30 másodperc és 2 perc múlva 90 fokot mutat. Ezután ott is marad a 90 fokon és meg nem mozdul.

Ez normális, vagy gond lehet?


2009. nov. 11. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem ilyen autóm van, de ez tök normális.

A mutató nem halálpontos, de az üzemi hőfok 90fok felett van kicsivel, és az a kb. 2 perc is teljesen rendben van.

2009. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2perc alatt tuti,hogy nem éri el az üzemi hőfokot még nyáron sem,én ránézetnék a szerelőmmel.
2009. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem normális, szerelőt neki!!! meg az első válaszoló fejének is!
2009. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehogy már egy 2.6-os motor ne melegedjen be néhány perc alatt, ha haladnak vele?!Ha áll egy helyben akkor biztos nem melegszik be, de ha megy??? És ha elérte a hőfokot és nem melegszik túl, akkor mi baj lehet vele?!Ha a termosztát zárva maradna akkor túlmelegedne, ha hengerfejes lenne akkor szintén forralná a vizet.
2009. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha haladnak vele akkor persze hogy melegszik, csak köztudott hogy hideg motornak nem tesz jót ha nyomják neki..
2009. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hali! Szerintem nem normális, nekem pontosan ilyen típusom van és nálam kell vagy tíz perc mire 90 fokon van
2009. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. nov. 13. 13:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak bele kell gondolni.full hideg a motor,van minimum 10liter vizünk amit 2 perc alatt 90c fokosra kell melegiteni.ebben a formában ez lehetetlen.
2009. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!