Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson lefullad. (lent) Megoldás?

Simson lefullad. (lent) Megoldás?

Figyelt kérdés

Simsonom nehezen indul el,akkor is gázadáskor lefullad.

S51b 16n3-as karbi.

Karbit kitisztítottam,levegő utja is tiszta,benzincsap tiszta. Esetleges tippek?


2013. okt. 15. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehezen indul, gázadásra fullad. Ezek alapján én elsőre a rosszul beállított karburátorra gyanakodnék. Túl sok taknyot kap esetleg? Vagy lehet, hogy pont keveset?
2013. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szívatót nem felejtetted rajta vagy bekötni? Nekem akkor csuklik, ha hidegen nagy gázt rántok neki. Ilyenkor a benzin egy része lecsapódik a (még hideg) karbinak, hengernek falára, így szegénnyé válik a keverék, sok lesz a levegő aránya, és nem tud belobbanni az elegy. Karbiba jut nafta rendesen, tank nincs esetleg elkoszolódva?
2013. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szivató hiba!

Sok benzint kap és gázadással lefullasztod,Vagy nem fúvókáztad véletlenül át? :)

2013. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szivatonak mi lehet a baja?
2013. okt. 16. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!