Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladó Mazda 6. Hol itt a bibi?

Eladó Mazda 6. Hol itt a bibi?

Figyelt kérdés

Szeretném kikérni a véleményeteket erről a hirdetésről. [link]


Van más magyarázat is, vagy csak a kint rommá törték, XY megvette occsón, kipofozta, megpróbálja haszonnal eladni? Vagy miért akarja 3 év és 100e km alatt már a második személy eladni?



2013. okt. 15. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű véletlen, vagy elírás, vagy hülye kereskedő, vagy nemtudom. Nem tűnik rommá tört darabnak.
2013. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, a legjobb, ha bemész és megkérdezed. Én pont így vettem az autómat, 4 éves volt 103000 km-vel, 2 tulajjal. Az ismerősöm megvette 2 évesen egy ismerősétől, aztán 4 évesen eladta nekem. Nem kellett semmit belemagyarázni, a km is stimmelt. Van, aki megteheti, hogy 2 évente lecseréli az autót. Mondjuk az egy nagyköbcentis benzines autó volt, ez meg dízel, úgyhogy valamivel gyanúsabb a km óra állása.
2013. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
veszel egy rétegvastagság mérőt, kb 4 ezer forint, elmész és megnézed a gépet, ha műszakilag rendben van, a motortérben, a pótkeréknél és egyéb helyeken sem látsz törésnyomokat, a festék rétegvastagság megfelel, tehát szakszerűen lett javítva a kocsi, vagy nem volt törve, akkor meg lehet venni
2013. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld pacsi mindenkinek. Meglepődtem a pozitív hozzáálláson, remélem nem mind a Next Autónál dolgoztok ;)
2013. okt. 15. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem olcsó. Lehet gyorsan el akarja adni, és inkább kisebb a haszon, de több autó forogjon.

Mérd meg, kérd le a szervíz multját

2013. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zebra3328 ***** válasza:
Mindenképp nézz bele abba a vezetett szervizkönyvbe, és ha sok probléma volt már vele, vagy éppen esedékes lesz egy nagyszervíz akkor máris alkudj az árból. Vagy keress másikat, mert egy vezérmű vagy fék esetleg kuplungcsere nagyon drága dolog tud lenni..
2013. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!