Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e36 osom ette az olajat!...

Pajy kérdése:

Bmw e36 osom ette az olajat! Vajon miért nem eszi most?

Figyelt kérdés
már terveztem hogy motor generál lesz de kicsit meg lett hajtva és azóta szinte semmit nem eszik olajból . E36 szíjas moci 1.8 benzin. Nem értem most miért nem eszi az olajat .

2013. okt. 14. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Átállt a zsírra. /Reform kaja./
2013. okt. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat. Azt hittem a humorban vagyok.
2013. okt. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem ette, hanem csak elengedte valahol az olajat. Volt valahol olajfolyás nyom?

Nagy fordulatszámon lehet, hogy eltömítődött az a szimering, ami eresztett.

2013. okt. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem jó volt :-)


A kérdésre nem válaszolva XD

Nekem a szervó olajjal volt ez. Fél évíg valahova eltűnt aztán már nem csinálja. Azóta nem fogy.

( m43b16)

2013. okt. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dörmögő ***** válasza:
Ritka az az eset mikor magától megjavul a motor. Az viszont elég gyakori mikor látszólag már nem eszi az olajat, viszont lehet hogy amit látsz a nívópálcán az olaj+üzemanyag keveréke. Kopott motornál előforduló jelenség hogy üzemanyag tud lejutni a motortérbe, extrém esetben olyan is előfordulhat hogy ránézésre "több" olaj van benne mint a legutóbbi ellenőrzéskor. Én a helyedben azért méretnék egy kompressziót.
2013. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az a baj fogyasztás 6,2 vegyesben meg 7,4 ből kijövök és nem értem -.-' olaj volt a nívón mert ha benzines lett volna érződik na meg hígabb . van aki azt mondta olaj lehúzó meg volt ragadva és mivel olajat ette kimozdult a helyéről helyes irányba és hát végzi dolgát tovább. valakinek valami ötlet még ? ja igen nekem is engedi a szervóm az olajat a tartály alatt -.-'
2013. okt. 16. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Csapj bele :-), az enyém is a tartály alatt ereszt XD.

2013. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!