Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyar, külföldi rendszámok...

Magyar, külföldi rendszámok hogyan?

Figyelt kérdés
Azt szertném megtudni,hogy hol tudnák olyannal megismerkedni aki tudna nekem rendszámokat szerezni.Sokszor látom oldalakon ,hogy egy hét alatt egy sok rendszámot szerzett ,de nem tudom ,hogy hogyan mivel én mindenap nézem a hirdető oldalakat ,de ritkán találok. Köszönöm a segítséget!
2013. okt. 13. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Mármint forgalomból kivont, régieket ugye? Merthogy a forgalomban lévő rendszámok "szerzése" börtönnel is járhat. Hol is vannak ezek a hirdető oldalak?
2013. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen!


Régi,elhagyott rendszámokra gondolok,egyáltalán nem azt hogy lopott vagy lopjon nekem valaki rendszámot.Csak ha esetleg van valakinek valami ismerőse aki tudna ebben nekem segíteni ,de ha megnézed sehol se árulnak nagyon rendszámokat csak nagyon ritkán.

2013. okt. 17. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!