Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportkipufogót szeretnék. De...

Sportkipufogót szeretnék. De érdekelne, milyen hatásai lesznek?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy nő a fogyasztás ha hangosabb a kipufogó. Dobot cserélnének csak rajta. (Meg kapna egy króm véget). Össz-vissz 25ezer lenne. De milyen hatásai lesznek? Változik valami az autó kezelésében, használatában? Van aki felrakta és csalódott?

2013. okt. 7. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

"Valahol olvastam, hogy nő a fogyasztás ha hangosabb a kipufogó."

:'D


"Változik valami az autó kezelésében, használatában?"

Én visszaraktam a gyárit, mert mikor a sportdob üvöltött alatta, kicsit balra húzott a gép...

2013. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fő hatás az lesz, hogy a szomszédok megemlegetnek párszor. XD


Viccet félretéve, ha jól veszem ki a leírtakból, hátsó dobot cseréltetsz sportdobra. A hangja változik, más nem. Nem lesz erősebb, nem lesz gyengébb, a fogyasztás se változik, sőt, még a kocsi kezelése és használata se módosul. :D


Amúgy ez most komoly kérdés, vagy csak unatkoztál? XD

2013. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Se erősebb, se gyengébb nem lesz ha nem túlzottan nagy a cső átmérője vagy a dob űrtartalma, viszont hangosabb igen, és többet fog enni ha feleslegesen pörgeted a hang miatt, de ha ugyanúgy vezeted akkor nem változik semmi. :)
2013. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az első hozzászólónak üzenem, hogy a rosszindulatú megjegyzései elég ostobák, vagy tényleg olyan hülye, hogy nem érti a kérdést?


Egyébként felkerült akkoriban már a Paragi 80 Kör kipufogó. Egész jó. Szép a hangja de csak amikor kell. Autóúton, pályán 4-esben, 5-ösben egyáltalán nem zavaró. A Fogyasztás minimálisan jobb. Állítólag könnyebben pufog ki s ezért.

2014. máj. 4. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!