Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » OPEL Astra G hibák?

OPEL Astra G hibák?

Figyelt kérdés

Az fentebb említett Opel 2003-as 160000 km-rel ( ha ez számít)

1.A gyújtáskapcsolóban a kulcs elforgatása után -leállítás esetén- a motor tovább jár.

2. A fékpedál lenyomásakor az első helyzetjelző lámpák felvillannak.

Valakinél már jelentkeztek hasonló problémák (tipustól függetlenül)


2013. szept. 28. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Még nem.

Ezek elég gáz hibák...

2013. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom! Csak azt nem, hogy mitől jöttek elő a semmiből!
2013. szept. 28. 17:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Az 1. hiba a gyújtáskapcsoló hibájának tűnik. Vezeték szakadás, testelés vagy hasonló hiba lehet. Persze bonyolultabb ez ennél... a piktogrammok eltűnnek a műszerfalról, lekapcsolnak a lámpák, utastérvilágítás (ami szokott), vagy csak a motor nem áll le?


2. Félre vannak kötve a lámpák. Ha lenyomod a fékpedált, a féklámpák kigyulladnak normális esetben. De ehelyett a fényszóró gyullad fel. Egyértelműnek tűnik, félre van kötve. Most vetted az autót, vagy csak most jöttek elő a hibák?

2013. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves 2. !

Az autót mi vettük szalonból 0km-esen. Semmit sem szereltünk vagy kötöttünk át házilag.

2013. szept. 28. 23:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem: Csak a motor nem áll le!
2013. szept. 28. 23:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ez valami elektromos hiba lehet. Nem ázhatott be valami vezérlő, vagy biztosítékboboz? Nem mostad mostanában az autót, vagy ne adj isten motort?
2013. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Szerintem egész biztos a vezetékekkel lesz valami, mindkét esetben. A lámpáknál nézd át a vezetékeket alaposan, illetve vizsgáld meg magát a foglalatot.


Az 1. hibával viszont jobb ha ellátogatsz egy szerelőhöz.

2013. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6 : A kocsit nem mostuk le. Motormosàs sem történt. A biztosítéktábla pedig kocsin belül van.


#7. Köszönöm! Át fogom mindenképp nézni. Bár nem igazán tudom elképzelni, hogy ettől lenne.

2013. szept. 29. 23:34
 9/10 krstn válasza:

1, Gyujtáskapcsoló betéted kissé megégett,cseréld ki!


2, A hátsó lámpád testelése a hiba. Valószínű összeégett a csatlakózó.Javítható elég egyszerűen. Szólj,ha segítség kell!

2013. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem már megoldottuk a problémát.Valószínűleg a hátsó lámpatestbe rossz izzó került. A két izzószálas helyett az egy izzószálas.Ez okozhatta a lámpáknál a problémát.
2013. okt. 6. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!