Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gumi tarolasa felnivel?

Gumi tarolasa felnivel?

Figyelt kérdés
Ti hol tarolnatok a nyari vagy teli gumiszeriat felnikkel? A kereskedesben van ra lehetoseg, eves 36000 Ft-os aron, fel-le szerelik, mossak es le is csekkoljak es kozben megkavezhatok mig kicserelik. Masik lehetoseg a pincem lenne ...
2013. szept. 22. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán jó a pince.
2013. szept. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a pincében tárolom. És amúgy a csere sem nagy ügy.
2013. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó lesz a pince, 36e HUF inkább rablás...


Itt egy kis írás, elég szakszerűnek tűnik:


[link]

2013. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gomzoli ***** válasza:
Magam cserelem a kereket, ketszer egy evben, kb. 3/4 oras mutatvany, es a pinceben tarolom öket, minden gond nelkul, evek es evek ota...
2013. szept. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

pincében tárolom.

Annyit szoktam csinálni, hogy amikor leveszem, szépen lemosom, majd leszilikonozom, picit engedek belőle, és mivel állványnak nincs hely, így fektetve teszem le, kettesével. Tehát nem négy van egymáson. Állítva nem jó tárolni.

2013. szept. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a pincében van, a 4 db egymáson fektetve. Eddig nem lett semmi baja. Kérdeztem is itt még tavaly, hogy hogyan tároljam. A válasz egyértelműen az volt, hogy így.
2013. szept. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szintén a pincében tartom, semmi baja nincs.

Aki kiad ilyesmire 36 ezer ft-ot, hát...gazdag ember lehet. :)

2013. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!