Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Borultam a motorral, de csak...

Borultam a motorral, de csak a plexin vannak nyomai, mit mondjak a szülőknek, ötlet?

Figyelt kérdés
A plexin karcolások vannak, de viszont hosszantiak, úgyhogy a csak eldőlt a motor az nem jó. Kíméljetek a "mond az igazat" című hozzászólásokkal.

2013. szept. 18. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Akkor kertelj valamiről és éld az életed hazugságban. Szánalmas vagy.
2013. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Thankyou hogy leirtad amit én is akartam.
2013. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 petizacc ***** válasza:
100%

Motorral elesni az élet része.

Ha meg jogsi nélkül elkötötted remélem agyonb_sznak!

2013. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dörmögő ***** válasza:
100%

Mond azt hogy nem elestél, hanem így szoktál leszállni a motorról.☺ Aztán majd ha felnősz akkor bevallasz majd mindent őszintén.

Amúgy ha a szüleidnek 50-nél több az IQ-juk akkor nehogy azt hidd hogy meg tudod velük etetni hogy nem eséstől keletkeztek a sérülések.

2013. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos erre nem tudok mit mondani, nincs ötletem, mit füllenthetnél.


Viszont érdekelne, miért nem szabad elmondanod hogy elestél, illetve, hogy estél, jogsival, lett-e bajod, a motornak van-e rendes baja? (Mert azért kicsi dobástól is el tud hajlani egy motoron bármi, ha már volt egyengetve...)

2013. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy a szomszéd macskája bagzásban van, meglátta magát a tükörben, azt hitte, hogy a konkurenciát látja és megtámadta a motort! :)
2013. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Motorral esni tényleg az élet része - de azért ritkán, mármint aki minden hónapban perecel annak illik átgondolnia, hogy mit csinál rosszul (leszámítva a terepen motorozókat, ott hamarabb összejön a mutatvány)... :)


Mit mondj, mit mondj? Ha már nem mered bevállalni az őszinteséget, akkor valami hihetőt: kerékpárúton akartál motorozni, de közel jött a betonoszlop vagy valami fal amkor le akartál parkolni.

Mondjuk ezekkel a ruhád sérülését nehéz lesz kimagyarázni ha van.


Két dolog fontos: hihető legyen és semmiképpen se legyen benne másik fél (tehát másik motoros, autós, traktoros, kamionsofőr vagy valami vandál kizárva - mert akkor akinek hazudsz elkezdheti keresni, hogy ki lehetett az, az meg kényszerű lebukáshoz vezet előbb-utóbb. Rendszerint előbb.).


Mennyi vagy? 14?

2013. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy beléd jött egy román kamion..
2013. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!