Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit ér az autóm?

Mennyit ér az autóm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy Alfa Romeo 156-os kocsim amiről szeretném megtudni hogy most mennyit ér vagy ki mennyit adna érte.

Az autó:

-Alfa Romeo 156

-2000cm3

-110kw/155Le

-190000km-ert futott

-2001 decemberi

-szekvenciális (5 fokozatú) váltó (F1-es kormányváltó is van benne!)

-Gyári sportkipufogó van rajta

-Belül gyönyörű,hibátlan,újszerű bész sportbőrüllés

-Az autó motorikusan jó

-Átlag fogyasztás:8-9liter/100km

-Fűthető űlés,klíma,elektromos ablak elől-hátul

-csomagtartó 380literes

-A kocsiban 5 személy is kényelmesen elfér

-Újkori ára:kb. 8 millió

-szín:szürke


Saját vélemény:Nem szeretnék rizsázni hogy ne keljen sokat olvasnotok...az autó egyszerűen tökéletes,élvezetes vezetni,az utcán is megnézik!

Számomra álomautó!

Egy zavar csak,hogy az én igényeimhez képest egy kicsit sokat fogyaszt.

Ti mennyit adnátok érte illetve mennyit ér szerintetek?



#Alfa Romeo #automata #Twins Spark
2013. szept. 15. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
190 000 km egy kicsit lehúzza. Nálunk Szlovákiában kb 1500 Euróért hasonló felszereltségűt lehet kapni.
2013. szept. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hasznaltauto.hu-n nézz hasonlókat és akkor be tudod lőni az árat kb!

Ezt had ne nekem kelljen megtennem, hiszen te is meg tudod nézni.


A saját tapasztalatomból kiindulva, tavaly ennél 5 évvel fiatalabb, valamivel kevesebbet futott, hasonló felszereltségű Opelt vettem 1,4 millióért. Enek is az új ára ekörül volt. Amiket felsoroltál mind van benne a kormányváltót leszámítva. De helyette van gyári nagy kijelzős navigáció, esőérzékelős ablaktörlők, gyári tolatóradar, fényérzékelős kanyarkövető bixenon fényszórók, gombnyomásra kapcsolható sport üzemmód, elektronikus lengéscsillapítás vezérlés, gyári keréknyomás figyelő rendszer, 17"-os alufelnik, ABS, ASR, ESP, stb.

A motor valamival kisebb csak 100 lóerőt, de 240Nm-t tud, cserébe 6 liter az átlagfogyasztása.

Az hogy Alfa nem tudom, hogy előny-e vagy hátrány. Nem olyan tömegautó talán mint az Opel, de sokan vannak előítélettel az olasz autók iránt.


Ennek tükrében biztos, hogy 1 millió alatt adnék érte. Talán úgy 750.000-800.000 környékén. De mondom, fogalmam sincs hogy ez mennyire reális és mennyiért mennek az ilyenek.

2013. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A második válaszoló jót írt, bár én 800 fölé lőném be az árat, ugyanis tuti alkudozni fognak. Én olyan 8-900 közöt tenném fel, bízva abban valaki majd alku nélkül elviszi. Vagy ha alkudnak is - még mindig jól/jobban jársz.:)
2013. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tolatóradar ebben is van és amiket leírtál azok is vannak benne abs stb...

Ezen a kocsin viszonylag széles,205-ös gumik vannak.

A kocsi gyárilag kicsit le van ültetve és sportosra van alakítva.

2013. szept. 15. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó, nem ez a lényeg.

Amúgy még nem láttam kanyarkövetős bixenon Alfát, de ettől függetlenül lehet. Annak idején az Opel úgy reklámozta, mint saját fejlesztést a Hellával együttműködve. De lehet hogy az olaszok is fejlesztettek hasonlót.

A 205-ös gumi szépen is nézne ki a 17-es felnin! :) Nekem 225 széles van rajta.

Ami az ültetést illeti, ezen meg gombnyomásra elektronikusan ültetődik, vagy emelkedik fel attól függően, hogy sport vagy comfort állásra van kapcsolva.

De ez akkor sem változtat azon, hogy egy 12 éves viszonylag sokat futott és sokat fogyasztó autó.

Amúgy el akarod adni, vagy mért kérdezted? Ha eladod mi lesz az utóda?

2013. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenüül szeretném eladni,bevált autó és megbízható,mellesleg nagyon szeretem.

Mindenképp vágyok egy 6-7 literes fogyasztású lemeztetős cabrióra,valószinüleg ez lenne/lesz az utódja.

2013. szept. 25. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!