Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5 ajtós ferdehátú, ami nagyobb...

5 ajtós ferdehátú, ami nagyobb, mint a VW Polo?

Figyelt kérdés

Tudnátok olyan 1995-2000 évjáratú 5 ajtós ferdehátú autókat mondani, ami nagyobb, mint egy 1997es VW Polo?


Előre is köszönöm!


2013. szept. 12. 17:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy lényegesen nagyobb.
2013. szept. 12. 17:32
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Toyota carina E ferde hátú kivitele ez tuti hogy nagyobb a polotól még az újaktól is :D

[link]

2013. szept. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az szedán...


Egyébként ötajtós ferehátúból elég sok van. VW Sharan (egyterű), VW Golf (ez nem egyterű-többnyire), Ford S-max, C-max, Fusion, stb... Googleval keress rá, elég sokat ki fog adni.

2013. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem nem szedán a szedánnak csak a csomagtartó része nyílik fel és sokkal hosszabb a csomagtartó fedele.Ez amit linkeltem 5 ajtós az ablakkal együtt nyílik fel a hátsó ajtaja.Vagyis % ajtós és nem szedán.Én egy szedán carinával járkáltam úgyhogy csak tudom mi a kűlömbség a kettő között.Ez az % ajtós ritka és ha jól emlékszem Toyota carina E liftback (vagyis 5 ajtós,ferde hátú) kivitel.


Ez a Liftback kivitel vagyis ferde hátú

[link]

Ez pedig a szedán kivitel

[link]

2013. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyikünk van fogalomzavarban, de mifelénk ezt ötajtós coupénak hívják. Abban viszont igazad van, hogy valóban nem szedán. De teljesen mindegy, szerintem a szokványos ferdehátú autókra gondolt a kérdező.
2013. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyet nem értek miért kell kötekedned (fogalom zavar) csak azért mert nem lett igazad.Tök mindegy 5 ajtós ferde hátúról volt szó volt szó és 5 ajtóst írtam a cupék meg nem 5 ajtósak hanem 3 ajtósok általában.De mindegy hagyjuk!

Szerinted itt hol írják hogy cupé?

[link]

Bírom mindig van egy okos aki belém köt!

2013. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az 5ös válaszolónak volt igaza, általános értelemben vett ferdehátúra gondoltam, mint pl a polo, a golf, a felicia vagy a leon
2013. szept. 12. 22:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Esetleg F astra 5 ajtósba? vagy azokat nem nézegetted?

Rengeteget árulnak belőle szóval választék van bőven

2013. szept. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a Skoda Fabia kombi kivitelét ajánlanám neked. Polo szint, de ahhoz képest batárcsomagtartó. Nagyon jól pakolható.

Amúgy szerintem ha igazán nagy ferdehátú kocsikat akarsz keresni, a kombik között keresgélj.

2013. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

macilaci:

[link]


Szeretem benned hogy ha igazad van, ha nem, te sose vagy hülye. Legalábbis te mindig így gondolod.

2013. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!