Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy minarelli am6-os...

Danii07 kérdése:

Vettem egy minarelli am6-os blokkba egy új hengerszettet és amióta ráraktam nem megy elég jól mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég arra lettem figyelmes hogy kezd lassulni a motor és egyszer csak meg is állt alattam (amit nem szokott) szóval jogosan gondoltam hogy valami baj van vele. Hazahoztam és ahogy szétszedtem alaposabb tisztítgatás után sem akart jó lenni ezért levettem a hengert amikor láttam hogy 2 nagy darab letört a dugattyúból. Rendeltem rá új hengerszettet (az ólcsóbbik fajtából nem tudom ez lehet-e baj) ráraktam és járatgattam . Azonban kis fordulaton amúgy sem volt valami elős de most semmi 5.-be már föl se tudom rakni. Nem tudom mi lehet a baj kérlek titeket hogy segítsetek. Ha valamit kifelejtettem volna és tudni akartok még akkor írjátok le. Köszönöm előre is a segítséget.

2013. szept. 11. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem járattad be!

Frissen összerakott hengernek össze kell kopni a gyűrűkkel.

Amikor nekem volt automata olajzású motorom (robogó) akkor amikor én azt járattam be a szerelő tanácsára még a benzinbe is kevertem egy kevés olajat, biztos ami biztos alapon.

2013. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én anno azért nem cseréltem ki soha a hengert az 50-es motoromon, mert 1000 kilóméterig nem szabad, csak 40-el menni vele, és nagyon finoman kell húzni a gázt. Na, te ezt nem tetted meg.
2013. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!