Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda RX8 vagy Ford Cougar?

Mazda RX8 vagy Ford Cougar?

Figyelt kérdés

Nem tudok tönteni mert mindkettőről hallottam jót is rosszat is.

A Mazda tetszik mert sportos nem mindennapi és újabb mint a Ford, viszont azt hallottam, hogy a motorja nem remekel és elég sokszor meghibásodik. Nem tudom hogy ez alap vagy csak szervízhiány de kicsit aggaszt.

A Ford visszafogottabb mégis elegáns figyelemfelkeltő, viszont régebbi mint a Mazda.

Nem tudom melyik lenne jobb döntés. Szerintetek? (női autó lenne)



2013. szept. 8. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A Mazda szebb, viszont a fenntartása egy anyagi katasztrófa. Sajnos ezeknek a wankel motoroknak az élettartama jobb esetben 90-100 000km, utána teljes felújítás, ráadásul ez idő alatt is számolni kell az extrém olajfogyasztással.


A Cougar kevésbé feltűnőbb viszont a fenntartása - a motor t nézve - sokkal sokkal olcsóbb. A 2.5 V6 fogyasztása jóval kevesebb mint a Renesis-é, a 2.0 meg .... Igaz cserébe nincs 230 paripa.


Szép autó az RX8, de én inkább a Cougart választanám.

2013. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!