Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valasztanotok kellene...

Ha valasztanotok kellene Mazda 6-ost vagy Opel Astra Caravant vennetek?

Figyelt kérdés
olyanok írjanak,akik vagy picit hozzáértők vagy van tapasztaluk vmelyik kocsival!
2013. szept. 5. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Én a Mazda-t venném, kívéve ha dízel.
2013. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Természetesen Mazda 6. Nekem nem volt egyik sem, de vittek mindkettővel. Nem lehet egy napon említeni a két autót.
2013. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De diesel.azzal mi a gond?
2013. szept. 5. 15:50
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Semmi, ez japán dízel, nem széthullós PD TDI.
2013. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Első vagyok, én úgy tudom hogy az összes diesel mazdába francia dízel motort tesznek.
2013. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Legalábbis az 1.6-os diesel az francia, az biztos
2013. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Másrészt Opelt, egyértelműen. Kellene a fenének egy 3-400.000-et futott 6-8 éves 6-os Mazda egy 3.5-5 éves Opel áráért...

Bár igaz,hogy a francia diesel motorok messze jobbak, mint a japánok (meg mostanság úgy általában mindenben lemaradnak a japánok, nem úgy mint a 90-es években, amikor a japán kocsi volt a tuti), akkor sem vennék a holdat megjárt dieselt, főleg nem turbósat. Mert hiába hirdetik 120.000 km-el a 7 éves 6-os Mazdát, azt nyugodtan megszorozhatod kettővel, de lehet, hogy 3-al is.

Egy 3-5 éves Opelt (garanciális korában még tuti márkaszervizben volt szervizelve) könnyebben leinformálhatsz, és ha tényleg céges volt, és 4 év alatt futott 150.000-et, vagy 200.000-at, akkor is jobb vétel.


Nem beszélve a javítás költségeiről...


Igen...szebb a mazda, és valószínűleg jobban is megy, mint az Opel. De más előnyét nem igazán tudom felsorolni.


Teljesen más kérdés, hogy ha új autóról beszélünk, mert ez esetben, ha meg van rá a pénzed, akkor vegyél Mazdát. D

2013. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekunk Mazda 6 van, nagyon jo auto minden szempontbol,kenyelmes,tagas,a fel lakas elfer benne ha pakolasrol van szo.Mi szalonbol vettuk,nem hasznaltan.Most 4 eves,nem kellett semmit rakolteni,persze azert evente atnezetjuk markaszervizben.7 ev garancia van ra.Csak ajanlani tudom.
2013. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!