Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné venni nekem egy...

Megérné venni nekem egy supermotot szerintetek?

Figyelt kérdés
Most egy tuningos yamaha aeroxom van csak nekem ilyen ebstia nem kell városba plusz gyorsna kopnak a dolgok benne szóval szervizeltetni kell ami nem a legolcsóbb plusz és sokat járok hegybe és rázódik a motor mint az állat ezért kérdem hogy szeirntetke emgérné e azt hegyben szeritnem tudnáám használni nekem elég a 60-as utazósebesség is. Szerintetek megéri meg ha igen milyet tudnátok ajánlani?(amugy 186 magas vagyok szóval robogó néha még pici is xd)?

2013. szept. 4. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél valami 500ccm es ATV quad ot. az mindent kibír, nekem is az van!
2013. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha elég lenne a 60-as sebesség akkor nem tuningoltál volna robogót.Nekem is sm van és nagyon élvezem.


Ja és a tuning robogó kis 15 éves hülye gyerekeknek való.

A robogó szar.

2013. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit használnak az kopik - ha meg meg van tuningolva, akkor általában gyorsabban. Főleg a 2T (mert a 4T-t tuningolni nehezebb, bonyolultabb, drágább).


Szóval ha 50-es, supermoto alkatú smkp-t veszel, akkor is ugyanúgy fogod hordani karbantartásra és ugyanúgy fogsz utána fizetni. De lehet 50 köbcenti feletti is, akkor is. Sőt, a 600-as gépekben is cserélni kell ám ezt-azt, pl. az olajat szűrővel, a gumikat és egyebeket...


Ha olcsón akarsz közlekedni, akkor vegyél valami sima robogót, tuning nélkül és ne költs rá többet, mint a minimálisan elégséges a biztonságos használhatóság fenntartásához.

2013. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat igazáából 1. válaszoló 16 vok és nem én tuningoltam így vettem először jónak tűnt mert még nem votlam tapasztalt de így hogy hazsnálnom kéne terepen nem igazán jó és azért mondom hogy értme hogy kell sm-re is költeni és karbantartásra költenék is nemaz de ennek a motormnak sorr ajönnek elő a hibái és drága a szerelő értitek:D
2013. szept. 4. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Agent K: megnezem hova mesz te hegyekben robogoval. Am sztem nyugodtan vegyel smet, nekem generic triggerem van es meg soha semmi baj nem volt vele, nagyon jol megy es megbizhato, foleg ha kiszeded belole a folytast
2013. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) arra gondotlam msotmég használom aztán még gondolkodok rajt és tvaasszal eladom a kismotort az szeirtnem jobb lenne:D
2013. szept. 5. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!