Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudnék több lóerőt adni...

Hogy tudnék több lóerőt adni egy 60 lóerős Fiatnak?

Figyelt kérdés

Egy 1981-es Fiat Ritmo I-ről lenne szó tehát ez: [link]

nem összetéveszteni a Ritmo II-vel :D

szóval adott a Ritmo 60CL

túl kicsi a teljesítménye..:S

én arra gondoltam, motort cserélek. ez jó ötlet?

persze nem egy 440-es hemi bigblockra gondoltam :D

hanem egy FIAT UNO 1.3 turbós benzines motorra gondoltam.

ezt bele lehetne rakni? vagy szerintetek milyen motort tegyek bele? és ezek után még mivel tudnám növelni a teljesítméníét úgy, hogy a motor élettartama nem csökken (jelentően :D) ? válaszaitokat előre is köszönöm!


2009. nov. 1. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
hát gondolj bele ha te motort cserélsz akkor a több lóeröhöz jobb futomü és fék kellene amivel alkalmadtán meg kéne állni:D ja és persze engedéy!!!!:( szerintem inkább vegyél egy erösebbet mert annak már a futomüve is ahoz igazodik!egyébként ha erre nincs pénz akkor komplett kipufogó rendszer csere és egy sportlégszürö ami most eszembe jut!(én nekem is ez van 1.2 autóm most ha minden igaz lehet vagy 75 lovas a gyári 71 helyet:D) egyébként bele lehetne épiteni szerintem....de ha ezeket végigjárod akkor szolj mert egy mocicserét én is csinálnék(nem csak sebesség véget hanem fogyasztás miatt is)
2009. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja ezt olvasgad:Átépítési kérelem:11700ft

Műszaki:12740ft

Zöldkártya az egységes.Ezt ti is tudjátok

Regadó:1,8i ből 20i lett e36 93 as modell

122ezer forintocska

uj forgalmi uj törzskönyv plakett a rendszámtáblára 12450ft


Amit beépítessz származási papírok számlák!

Műhelynyilatkozat(olyan személy akinek van szakképesítése és számlát is tud adni.ez megint pénz de ki mennyiért szerez


NKH előírja hogy a fékrendszert módosítani kell sima tárcsát nemfogad el

hűtöttet kell hátra tenni(.Csak ugy mondom)

Szabályzott katalizátoros üzemmódját megkell tartani.

Kanyarstabilizátort kell cserélni hátul nem tom mér......

Egyszóval ippen ugy kell odavinni ahogy az építeni kivánt jármű forgalomban van.

Származási és műbizonylatra nagyon allergiásak!

Ha sportrugó vagy egyéb van aladta azt is irassátok be a kérelembe meg a szenont is mert belekötnek az annyukba is.

Ha valami kimaradt szóljatok esetleg kíváncsiak vagytok valamire szintén szóljatok!

Szevasztok sok sikert ezután mindenkinek! itt mégtöbbet olvashatsz [link]

2009. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bele,ha üres a csomagtartód

Most komolyan bele.

2009. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Chip tunning!!
2010. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!