Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort érdemes venni?

Milyen motort érdemes venni?

Figyelt kérdés
Kaptam 60K-t és szeretnék egy normális használt motort venni, iskolába járáshoz. Nálunk eléggé rosszak az utak, autóval is max. 40 km/h-val lehet menni. Hívtam egy szerelőt, azt mondta nagyobb kerekű terep motor kell, viszont ebből téll. 0 a tudásom. Sose vezettem még motort, de azért egy Simpsonnál jobbat akarok venni.

2013. aug. 28. 11:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy 50 ccm3-ről lenne szó.
2013. aug. 28. 11:19
 2/8 anonim ***** válasza:
A "nagyobb kerekű terepmotor" endurot jelent. 50ccm kategóriában ilyen a yamaha dt, derbi senda, aprilia rx, rieju rr. De ezeknek egyikét sem kapod meg 60ezer környékén (legalább a duplája). Ha mégis találsz ilyen árban, abban teljesen biztos lehetsz, hogy egy rakás sz*r az egész. Ennyi pénzért tényleg csak a simosn marad, de abból ennyiért már jót lehet venni. Ja, még egyszer: nem "Simpson", mer az egy rajzfilm, hanem SIMSON, az a motor.
2013. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simson, enduro kivitelben lehet a legjobb választásod. Ne felejtsed el a védőcuccokat is bekalkulálni.
2013. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem tudsz normális motort venni, maximum egy jó simsont de kalkulálj mindig a benzin és a szerelés pénzekkel. Vegyél biciklit.
2013. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a legjobb választás egy simson, 60 ezerért már lehet olyan kifogni amivel csak menni és tankolni kell! más 50-es motort 60-ért nem veszel, csak pár kínai robogót, de az mindig cserben hagy, és mindenhol leér az alja, a simsonra meg kell egy kipufogó rögzítést csinálni, mert amúgy a rossz úton lemegy a hengerről a menet, és ha van egy nagyon stabil erős rögzítő akkor mehetsz vele "árkon bokron".
2013. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na varjal. 60000 ft a keret. Jogsid megvan? Mert ha nincs akk ebbol marad kb 10-15K, abbol veszel egy kesztyut meg egy terdvedot jobb esetben. Akkor meg kalkulald bele h buko az olyan 20ktol indul, csizma nem kell max telre/v endurozashoz, az 15tol, es akkor ezekutan johet maga a motor, hat simson 60 ezertol kezdodnek kb az elfogadhatok, mondjuk en megneztem par hirdetest, a 90-100 ezres kategoriabol es fos volt mindegyik, olcsobbakrol meg mar a kepeken katszott h az isten haragja is rozsdas....mondjuk a mostani simsonom azt 70ert vettem, de kellett rajta ezt azt csinalni, olyan 110re jott ki vegul. Szval baratom ha nincs jogsid meg cuccod akk szamolj ra arra a 60ra meg 120at, ha megelegedsz a simsonnal, ha nem akk 220at
2013. aug. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van jogsim!
2013. aug. 30. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Akk less egy simsont meg bukót
2013. aug. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!