Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a 125ccm motorról?

Figyelt kérdés

Lenne 1 millió forintom,gondolkoztam,hogy használt kocsi vagy egy motor ami magas embernek is jó. Mivel az autót egyedül használnám és csak a közelbe,szerintem jobban megéri nekem a motor. Életemben nem ültem még motoron és ezt néztem ki, mert ez kényelmes magas embernek is 189cm vagyok. [link]


Nem akarok nagyobb teljesítményűt venni, nem akarom megölni magam,ez pont jó lenne,hogy a városban meg környező falvakban járkáljak vele. Mit gondoltok? Sport motor sajnos nem jó a magasságomhoz. Megvenném és kicsit gyakorolnék vele mielőtt leraknám az a1-et, csak hát nem lebukás veszélyes ez ?


2013. aug. 27. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Anyagilag jobban megérné, mert ez elmegy 3.5 - 4 literből viszont esőben, rossz időben igazán tudnád használni. Motoros cuccban kell mindenhova menned és a sisakot sem tudod hova tenni. Ennyi a hátránya csak.


Ilyen géppel ne gyakorolj. Én legalábbis nem tenném. Ha van 1 milliód akkor nyugodtan adj ki 30 ezret egy Simsonra, Rometra. Inkább azzal ess mint egy 600ezres géppel.

Megölni babettával is meg tudod magad :)

2013. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem igazán....


elírtam a mondatot

2013. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha csak arra kell hogy a környékben szaladgálj bele akkor nem érdemes 700.000ért motort venni. Amúgy semmivel se tud többet ez mint egy olcsóbb motor.

Vegyél inkább egy robogót, szintén 4 ütemű 125-öst.

300.000ért tuti h kapsz rendszámmal együtt.

2013. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből erősebb motort vennék, bár ha csak a környéken szaladgálni kell és a fogyasztás számít, akkor jó lehet a 125-ös, de igazából szórakoztatóbb egy nagy és abból is lehet olyat fogni, amit nem különösebben nehéz 3 liter alatt etetni szép időben. Persze egy megfelelő 125-össel simán lehet 2 liter alatti fogyasztást is elérni, de valamit valamiért. Ha egymillió a vételár és keveset megy az ember, akkor a fogyasztás már nem sokat számít a km költségben...


Nagymotorból is van kezdőnek való, nem harapós, amin egy érett ember nincs kisebb biztonságban, mint egy 125-ösön, amely utóbbin nyilván simán meg lehet halni, bár ez egy 50-esre is igaz.

2013. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző voltam. Kis kiegészítés:

Igaz, egymillióért új 125-öst kapsz és csak használt nagyot, itt jön be, hogy kinek mi a fontosabb...

2013. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!