Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi senda rabasa 50 vs...

Derbi senda rabasa 50 vs Derbi senda x treme 50?

Figyelt kérdés

Melyik jobb és mért?

Milyen motorokat tudtok még ajánlani 50ccm-be ?



2013. aug. 26. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát e két motor közül nem tudom megmondani hogy melyik a jobb.

De ajánlom a Yamaha DT-t és az Aprilia RX-et még.

2013. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szerintem akkora aprilia rx 50 lesz
2013. aug. 27. 08:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a Simson, tudom későn írok de ha valaki látja ezt a kommentet akkor neki csak ajánlani tudom a simsont. Nekem egy Simson S51b-m van. Mindenki azt írja hogy nem megbízható. DE AZ! Csak nem lelakott szart kell venni 50 000-ért. 180-ért vettem a Simsonom 2019.07.04. Ez azért fontos mert ma már túl vannak árazva. De keresgélni kell és meglesz a megfelelő. Derbit meg nem ajánlom SENKINEK. Egy szánkó dombon nem bírt felmenni (nyáron). A Simson-nal 2-esben simán felmentem. És nem az van hogy a derbi 6.-ban megy 30-at míg a Simson 3.-ban 60-at. 4.-ben 70-et. + A Simsonhoz olcsóbbak az allkatrészek. Ha egyszer van egy Normál állapotú Simsonod BÍRNI FOGJA!
2019. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! X treme 50 ajánlom. 3/3:Nem biztos,hogy ő egy ősrégi motort szeretne vásárolni, derbi-m van ès,de felmegy a dombon, csak ahogy írtad nem elavult sz4rt kell venni, a simson-om többet javítottam, mint mentem vele, picit se megbízható, egy szóval nem ajánlom a simsont SENKINEK. Derbi 1000000x-szer jobb.
2021. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta már változott a derbiről és hasonló 50-es supermoto-ról a véleményem. Egész jó motorok, nem kell sokat szerelni és megy is rendesen. Még azóta is megvan a simsonom, és nem volt még baja úgy, hogy már lassan a 3000. kilométer fog belemenni. A simsonok nem is arra vannak kitalálva, hogy nyúzzuk őket. Ezekkel anno 30-40 évvel ezelőtt bárhova ellehetett menni, ez volt akkor az egyik legjobb segédmotor. Azóta már rengeteget fejlődött a technológia és lettek ezek a motorok (derbi, aprilia stb.), amik jóval megbízhatóbbak. Ízlések és pofonok, mindenki döntse el, hogy miért és milyen motort szeretne venni!
2021. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!