Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan hely magyarországon...

Van olyan hely magyarországon ahol bemész egy pályára és versenyzel kocsival?

Figyelt kérdés

Hungaroringen kívül? Az baromi drága.


Van valami imgyenes hely?

Esetleg tudtok versenypályákat amik akár fizetősek is? Mennyibe kerülnek?



2013. aug. 25. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Gokart pályák vannak, amik megfizethetőek.
2013. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi én is gondoltam gokartra, biztos király lehet vezetni :)
2013. aug. 25. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Maximum a gokart pályák azok amik megfizethetőek, ha komolyabb versenyjárgány kell akkor félmillánál kezdődik. Ha valaki forma 1 es autót szeretne vezetni az ha jól tudom 2 millióba fáj. Abból 1 millió elmegy pár napos oktatásra, utána a másik 1 millió a többire, pálya bérlet, üzemanyag, autó karbantartására és egyéb szarságra.
2013. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rába-ring, Kakucs-ring...
2013. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hungaroringen autó- és motorverseny van, kocsiverseny, aka fogathajtás talán a Hortobágyon.

Autóverseny ilyen formában nincs, és remélem nem is lesz. Mikor versenyről beszélünk, olyan versenytársakat várunk, akik velünk egy szinten vannak (mind vezetéstechnikailag, mind az autó műszaki tartalmában), illetve hajlandóak alkalmazkodni bizonyos szabályokhoz a biztonság érdekében (KRESZ ide nem elég). Tovább a pálya állapota is igényel karbantartást és egy személyzet is elvárható, akik kontroll alatt tartják ezt az egészet, mert különben káoszba fulladna. S akárhogy is nézem, a pénz remek szűrő ilyen alkalmakra. A másik a tudás, mert versenyzéshez nevezés és a szabályok ismerete kell. Milyen lenne, ha a cigány a Zsigulival meg a belvárosi kopasz az Audi Q7-el is simán felhajthatna a ringre, csak mert neki most épp versenyezgetni támadt kedve? Hát kb. olyan, mint a tényleges forgalomban, vagy még rosszabb. Pályanapok elő szoktak fordulni, néha ingyenes is, de a többség azt mondja, hogy olyankor nem érdemes menni, mert sok az ingyenélő és nagy a forgalom. Másrészt egy pályanap az kb. arra jó, hogy mégy egy kört, de versenyhelyzet nincs. Akkor inkább egy RTE futamra bérautóval befizet az ember, mert az még kispórolható kategória.

2013. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A váci úton szoktak ilyen vagány srácok éjszaka versenyezni. Hazafele már nem biztos, hogy a kocsijukkal mennek. Lehet, hogy fakoporsóban. Vagy nem ő, hanem egy vétlen autós. Most nem rád gondoltam, csak figyelmeztetésképpen írtam.
2013. aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!